با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
از عارف قصه گو بشنو (دفتر اول)

دانلود و خرید کتاب صوتی از عارف قصه گو بشنو (دفتر اول)

نگاهی تفضیلی به قصه‌های مثنوی معنوی

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی از عارف قصه گو بشنو (دفتر اول)  نوشته  ناهید عبقری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی از عارف قصه گو بشنو (دفتر اول)

کتاب صوتی از عارف قصه گو بشنو (دفتر اول) نوشته ناهید عبقری است که با صدای محسن بهرامی و ملیحه شبانیان منتشر شده است. کتاب از عارف قصه گو بشنو نگاهی تفضیلی به قصه‌های مثنوی معنوی در دفتر اول است.

درباره کتاب صوتی از عارف قصه گو بشنو (دفتر اول)

از آن‌جا که شرح تفضیلی مثنوی دارای حجمی است که مطالعه‌ی آن به سهولت ممکن نیست، خلاصه‌ی ظریف و لطیفی از قصه‌های مثنوی فراهم شده است که تقریبا در برگیرنده‌ی تمام قصه‌ها و تمثیل‌ها است و در آن به نمادسازی و رمزپردازی‌ها توجه تام شده است. این کتاب که با نام (سیر معنوی با قصه های مثنوی) به تقریر آمده باری هر طالب مشتاقی بسی سودمند و مفید است؛ زیرا با مطالعه‌ی آن به سادگی می‌توان مضامین و معانی ظریف و دقیق را که بسیار کوتاه و غالبا به صورت یک مصراع شاخص از ادبیات مثنوی در لابه لای متن آمده است به خاطر سپرد و کام جان خویش را با این گنجینه شیرین کرد.

شنیدن کتاب از عارف قصه گو بشنو (دفتر اول) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به ادبیات کهن ایران پیشنهاد می‌کنیم

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Hemmat
۱۳۹۹/۰۵/۰۲

اینگونه کتابها برای ورود به اقیانوس بیکران مثنوی و بهرمندی از اندیشه ی تابناک عرفانی و الهی جناب مولانا مقدمات و نقطه های عزیمت و ورود ارزشمندی است . آنچه در اندیشه‌ی عرفانی و اجتماعی مولانا اهمیت بیشتری دارد و

- بیشتر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۳ ساعت و ۴۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۰۲٫۲ مگابایت
زمان۰۳ ساعت و ۴۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۰۲٫۲ مگابایت