با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
شجاع باش، نه بی‌نقص

دانلود و خرید کتاب صوتی شجاع باش، نه بی‌نقص

ترس کمتر، شکست بیشتر و زندگی شجاعانه‌تر

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی شجاع باش، نه بی‌نقص  نوشته  ریشما سوجانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی شجاع باش، نه بی‌نقص

کتاب صوتی شجاع باش، نه بی‌نقص نوشته ریشما سوجانی است که با صدای راضیه اسدی منتشر شده است. شجاع باش نه بی‌نقص، درهای یک دنیای جدید را به روی زنانی می‌گشاید، که از کودکی برای بی‌نقص بودن و راضی کردن اطرافیان خود تلاش کرده‌اند. 

درباره کتاب صوتی شجاع باش، نه بی‌نقص

کمال‌گرایی همیشه به پیشرفت شما در دنیای مدرن کمک نمی‌کند، اما شجاعت چرا. زنان، با بهره‌گیری از قدرت شجاعت، می‌توانند خود را از زیر یوغ بردگی کمال‌‌گرایی رها کنید، قدرت شکست را بپذیرند و به رویاهایشان دست پیدا کنند. رشما سوجانی (Reshma Saujani)، بنیان‌گذار و مدیرعامل سازمان دخترانی که برنامه‌نویسی می‌کنند، است؛ یک سازمان غیرانتفاعی که در جهت از بین بردن شکاف جنسیتی در دنیای فناوری فعالیت می‌کند. از سال ۲۰۱۸ بیش از ۵۰،۰۰۰ زن و دختر در سراسر ایالات متحده به این سازمان پیوسته‌اند. سوجانی پس از ارائه یک تِدتاک درباره قدرت شجاعت در سال ۲۰۱۶ به شهرت رسید، این گفتگو بیش از سه میلیون بیننده داشت. این کتاب راهنمای موفقیت است.

شنیدن کتاب شجاع باش، نه بی‌نقص را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام زنانی که با کمال‌گرایی همیشه از خودشان ناراضی هستند پیشنهاد می‌کنیم تا یاد بگیرند فقط باید خودشان را باور کنند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
فاطمه
۱۳۹۹/۰۱/۲۳

به نظرم بیشتر یه سخنرانی انتخاباتیه تا یه کتاب خودیاری.

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۲۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۸٫۲ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۲۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۸٫۲ مگابایت