با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
خونه‌ی مرغ‌ها

دانلود و خرید کتاب صوتی خونه‌ی مرغ‌ها

۴٫۶ از ۹ نظر
۴٫۶ از ۹ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی خونه‌ی مرغ‌ها  نوشته  پَم بلوایزو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی خونه‌ی مرغ‌ها

کتاب صوتی خونه‌ی مرغ‌ها نوشته‌ی پم بلوایزو، داستانی درباره‌ی کارهای تابستانی بچه‌های خانواده‌ی کوپر در مزرعه‌ی پدربزرگشان است. خونه‌ی مرغ‌ها را یاسین محمدنیا به فارسی ترجمه کرده است. 

نسخه صوتی کتاب خونه‌ی مرغ‌ها را با صدای سامان قلیچ‌خانی و مهرانه امروانی در اختیار دارید.

درباره‌ی کتاب صوتی خونه‌ی مرغ‌ها

با تمام شدن امتحانات و شروع تابستان، آقا و خانم کوپِر به همراه بچه­‌هایشان آنا، تام و گوردون، مثلِ همیشه از شهر شلوغ و پر سروصدا به دهکده‌ی بچگی‌شان رفتند. آن‌ها می‌خواستند بچه‌ها تعطیلات را در کنار پدربزرگ کشاورزشان بگذرانند. بچه­ ها عاشق این وقت از سال بودند. بدون هیچ دغدغه‌ای می‌توانستند هر روز به پدربزرگ کمک کنند و یا با هم بازی کنند. اما بچه‌ها خبر نداشتند تابستون آن سال با سال‌های قبل فرق می‌کرد. چون قرار بود پدربزرگ یک مسئولیت جدید به بچه‌ها بسپارد تا ببیند چطور از عهده‌اش برمی‌آیند. پس در یکی از روزها، چیزهای موردِ نیاز برای مسئولیت جدید بچه‌ها را در ماشینش گذاشت و به طرف خانه‌ی آقا و خانم کوپر رفت تا خبر مهم را به نوه‌هایش بدهد...

کتاب صوتی خونه‌ی مرغ‌ها را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

کودکان سن پیش از دبستان و بچه‌هایی که به مدرسه می‌روند، از شنیدن داستان صوتی خونه‌ی مرغ‌ها لذت می‌برند.

بخشی از کتاب صوتی خونه‌ی مرغ‌ها

او بچه‌ها را صدا زد تا از خانه بیرون بروند و ببینند بابا بزرگ برایشان چه چیزی آورده است؟ آنها هم با ذوق و شوق به طرف ماشین دویدند. 

«وای! پشت وانت بابابزرگ رو ببینید... سه تا مرغ همراهشه!»

«اینا حیوون خونگی هستند؟ اصلا از کجا معلوم این پرنده‌ها رو برای ما آورده؟!»

مرغ‌ها با تعجب از توی قفس به دور و بر نگاه می‌کردند. و بال‌های کوچکشان را تکان می‌دادند. به نظر می‌رسید آن‌ها هم از دیدن بچه‌ها و خانه‌ی جدیدشان هیجان‌زده بودند. پدربزرگ با روی خندان رو به گوردون کرد و گفت: «هه هه هه هه هه پسرم، نمیشه از مرغ‌ها مثل حیوانات خانگی مراقبت کرد. اونا باید توی فضای باز باشند...»


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۱۴۸۱۵۱۰
۱۳۹۹/۰۱/۰۹

خیلی فضای داستان شاد و زنده بود..

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۱۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۱٫۷ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۱۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۱٫۷ مگابایت