با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
بازاریابی عشق

دانلود و خرید کتاب صوتی بازاریابی عشق

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی بازاریابی عشق  نوشته  موسی زمان‌زاده‌دربان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی بازاریابی عشق

بازاریابی عشق اثر محمد جولایی تهرانی و موسی زمان‌زاده دربان یکی از مجموعه کتاب‌های عشق‌های رنگی رنگی است. که با جلد بادمجانی رنگ منتشر شده است. بازاریابی عشق به مفهوم عشق در بکارگیری راهبردهای هنرمندانه در داد و ستد می‌پردازد و برررسی عشق از نگاه بزرگان و نظریه‌پردازان از ویژگی‌های این مجموعه است.

درباره‌ کتاب بازاریابی عشق

بازاریابی عبارت است از به‌کارگیری راهبردهای مفید و انسانی برای خلق و حفظ ارزش مورد نظر مشتری به صورت مستمر، نظام‌مند و یکپارچه و به‌کارگیری قوانین و دستورالعمل‌های کاربردمحور برای حفظ و گسترش فرهنگ بازار جهت بالا رفتن ارزش، رضایتمندی و وفاداری مشتریان

رنگ بادمجانی یکی از سه رنگ ثانویه‌ای است که از ترکیب دو رنگ اصلی قرمز و آبی به دست می‌آید نه رنگ گرم است و نه سرد در عین آرامش حس زندگی را در بیننده به‌وجود می‌آورد. رنگ بنفش اولین رنگ ثانویه‌ای است که توسط انسان ساخته شده است و رنگ زرد به عنوان مکمل رنگ بنفش شناخته می‌شود.

کتاب بازاریابی عشق را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

شنیدن این کتاب را به دو گروه پیشنهاد می‌کنیم:

گروه اول کسانی که با موقعیت عشق روبه‌رو شده‌اند و خود را در این دنیا تنها می‌بینند. بازاریابی عشق با بررسی رویکردی جامع از نویسندگان و اندیشمندان به مقوله عشق، کمک می‌کند شنونده در میان هجوم احساساتش تنها نماند و بتواند از نیروی عشق در مسیر یک داد و ستد انسانی استفاده کند.

گروه دوم کسانی هستند که می‌خواهند از عشق بنویسند و نیازمند شناخت تجربیات مشترک انسانی هستند. عشق در شکل جامع و گسترده در این کتاب مرور شده‌ است و نویسنده تازه‌کار می‌تواند از دریای تجربیات پیشینیان بهره ببرد.نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۲۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۲٫۱ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۲۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۲٫۱ مگابایت