با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
یویو و شب یلدا

دانلود و خرید کتاب صوتی یویو و شب یلدا

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی یویو و شب یلدا  نوشته  اعظم حیدری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی یویو و شب یلدا

اعظم حیدری نویسنده مجموعه داستان‌های یویو است که اینبار کتاب یویو و شب یلدا را برای کودکان تالیف کرده است. این کتاب کودکان را با شب یلدا و رسم و رسومات آن آشنا می‌کند. امیر جوشقانی و مریم عبداله‌زاده گویندگی کتاب صوتی یویو و شب یلدا را بر عهده دارند.


خلاصه کتاب صوتی یویو و شب یلدا

یویو نام شخصیت اول داستان اعظم حیدری است. یویو یک بچه یوزپلنگ ایرانی است که همراه مادر و پدرش زندگی می‌کند. داستان یویو و شب یلدا، به شب آخر ماه پاییز اختصاص دارد، یویو در این شب به همراه پدر و مادرش به خانه پدربزرگ می‌رود تا شب یلدا را دور هم جشن بگیرند. پدربزرگ نیز به رسم هرسال برای آن‌ها قصه تعریف می‌کند. با این کتاب همراه شوید تا از یک‌سو از قصه‌های پدربزرگ لذت ببرید و از سوی دیگر نیز با رسم و رسوم این شب آشنا شوید.

شنیدن کتاب صوتی یویو و شب یلدا را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

کتاب صوتی یویو و شب یلدا، کودکان را با فلسفه شب یلدا و رسم و رسوم آن آشنا می‌کند؛ بنابراین پیشنهاد می‌کنیم، این کتاب صوتی را حتما گوش کنید.

جملاتی از کتاب صوتی یویو و شب یلدا

یویو شب یلدا رو خیلی دوست داره چون می‌تونه تا دیروقت بیدار بمونه و به قصه‌های بابابزرگ گوش بده. امشب بابابزرگ می‌خواد قصه یلدا و سوپ سنگ رو تعریف کنه. همه خانواده دور هم می‌شینن و بابابزرگ شروع می‌کنه به قصه گفتن.

روزی روزگاری پیرمردی با کوله‌باری روی دوشش به دهی رسید باباجون. اون روز، روز آخر پاییز بود و اون شب هم می‌شد شب یلدا. یلدا بلندترین شب ساله. مردم توشب یلدا که بهش شب چله هم می‌گن، دور هم جمع می‌شن، جشن می‌گیرند و شادی می‌کنند. پیرمرد خیلی شب یلدا رو دوست داشت. برای همین تصمیم گرفت که اون شب رو توی ده بمونه و با مردم دهکده، شب چله رو جشن بگیره.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۱۵۸۸۶۳۴
۱۳۹۹/۰۱/۱۴

خوب

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۰۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۲٫۹ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۰۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۲٫۹ مگابایت