با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
رهبران آخر از همه غذا می خورند

دانلود و خرید کتاب صوتی رهبران آخر از همه غذا می خورند

چرا برخی تیم‌ها با هم همکاری می‌کنند و برخی دیگر نه

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی رهبران آخر از همه غذا می خورند  نوشته  سایمون سینک  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی رهبران آخر از همه غذا می خورند

در این کتابچه صوتی مهم‌ترین نکات کلیدی کتاب رهبران آخر از همه غذا می‌خورند اثر سایمون سینِک، نویسنده کتاب پرفروش با چراها شروع کنید را می‌خوانید.

درباره کتابچه صوتی رهبران آخر از همه غذا می‌خورند

این اثر یک کتاب در زمینه موفقیت در کسب‌وکار است که تاکیدش بر رهبری است. دیدگاه این اثر درباره رهبری بیشتر روی خدمت‌ کردن به دیرگران تاکید دارد تا دستیابی به اهداف سهام داران و یا منافع شخصی. رهبرانی که خود را مانند خانواده در اختیار کارمندان می‌بینند، می‌توانند رضایت شغلی و مشارکت را افزایش دهند که موجب کاهش استرس و افزایش بهره‌وری می‌شود، چرا که کارمندان احساس امنیت می‌کنند.

سایمون سینِک، کتاب رهبران آخر همه غذا می‌خورند را به سبکی شخصی و شخصیت‌محور می‌نویسد که آن را جدالی در برابر وضع کنونی نظریهٔ رهبری تعریف می‌کند. او روی اشخاصی مانور می‌دهد که یا ایده‌آلی برای رهبریِ خدمات نمایش داده‌اند، یا نمونه‌ای از نحوه‌ای که نباید طبق آن با کارمندان رفتار شود را نشان داده‌اند. بخش‌های عمده‌ای از متن، به تشریح اسناد و مدارک مربوط به ادعاهای خاص اختصاص یافته‌است.

شنیدن کتابچه رهبران آخر از همه غذا می‌خورند را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

مدیران و رهبران سازمان‌ها مخاطبان اصلی این کتاب‌اند.

درباره سایمون سینِک

سایمون سینِک، یکی از اعضای هیئت مدیرهٔ شرکت رَند (Rand) است. او نویسنده یکی از کتاب‌های پرفروش با عنوان با چراها شروع کنید است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۴۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۸٫۸ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۴۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۸٫۸ مگابایت