با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
عامل اجرایی

دانلود و خرید کتاب صوتی عامل اجرایی

مهارتی که انگیزه موفقیت می‌شود

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی عامل اجرایی  نوشته  کیم پرل  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی عامل اجرایی

عامل اجرایی کتابی است که به قلم کیم پرل به رشته تحریر درآمده است. پرل در این کتاب از مهارت‌هایی که انگیزه موفقیت می‌شود می‌گوید.


درباره عامل اجرایی

کیم پرل در کتاب عامل اجرایی ویژگی انسان‌هایی را که مسیر تحقق اهداف و رویاهایشان را بلد هستند، توصیف می‌کند. او در این کتاب به شما می‌آموزد چگونه به فردی با این ویژگی‌ها تبدیل شوید و رویاهای خود را به واقعیت بدل کنید.

شنیدن کتاب عامل اجرایی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

این کتاب بهترین گزینه برای افرادی است که به دنبال مسیری برای تحقق رویاهاشان هستند. عامل اجرایی زمینه موفقیت را برای این دست مخاطبان فراهم می‌آورد.

درباره کیم پرل

خانم کیم پرل کارآفرین بسیار موفقی است که قبل از سن سی سالگی توانست به یک میلیونر تبدیل شود. او به‌عنوان یکی از قدرتمندترین زنان در تبلیغات موبایل در مجله Insider معرفی شده است. مجله adage از پرل به‌عنوان نخستین فرد نوآور در فناوری بازاریابی یاد کرده است. مجله Ernst & Young نیز او را کارآفرین سال معرفی کرده است. پرل مدیریت عاملی شرکت Amobee را بر عهده دارد که زمینه فناوری بازاریابی جهانی فعالیت می‌‌کند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۴۱ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۴۲٫۷ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۴۱ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۴۲٫۷ مگابایت