با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
فراوانی نعمت‌ها

دانلود و خرید کتاب صوتی فراوانی نعمت‌ها

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی فراوانی نعمت‌ها  نوشته  جوئل اوستین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی فراوانی نعمت‌ها

فراوانی نعمت‌ها یکی از سخنرانی‌های جول اوستین، کشیش کلیسای بزرگ لیکوود است.

جملاتی از کتاب صوتی فراوانی نعمت‌ها

در زندگی ما چیزهایی وجود دارد که بر علیه ما هستند، در موقعیت هایی قرار می گیریم که منصفانه نیستند یا افرادی که در حق ما بدی می‌کنند.

آسان است که سریع ناامید شویم و فکر کنیم که قرار است شرایط همیشه همینگونه باقی بماند. اما اینکه در حال حاضر شرایط شما باب میل تان نیست به این معنی نیست که خداوند ما را دوست ندارد.

پائول در کتاب مقدس می‌گوید:

در بزرگی از فرصت‌ها به روی شما باز می‌شود و از طرفی دیگر موانع زیادی برای شما به وجود می‌آید.

هر زمان که شما در حال پیشرفت هستید یا هر زمان که در حال دستیابی به سطوح بالاتر هستید، موانعی سر راه شما سبز می‌شوند و افراد تلاش می‌کنند تا شما را ناامید کنند، اتفاقاتی که حتی درک شان نمی‌کنید.

کسانی که به سرنوشت خود دست پیدا کردند تحت تأثیر اتفاقات و کارهایی که خوب پیش نرفته اند، قرار نگرفته‌اند.

آنها می‌دانند که همه چیز تحت کنترل خداوند است، او قدم هایشان را هدایت می‌کند و خداوند شرایطی را که قرار بود به آنها آسیب بزند را به نفع آنها تغییر می‌دهد.

آنها می‌دانند که شکست در واقع مقدمه‌ای است برای خداوند تا بتواند برای آنها اتفاقات بهتری را رقم بزند.

موانعی که سر راهتان سبز می‌شوند در واقع نشانه‌ای هستند تا بفهمید که پیشرفت در راه است، درمان در راه است، سطوح جدیدتر در راه هستند.

وقتی شما می‌توانید مشکلات بزرگ زندگی‌تان را حل کنید، وقتی اعتیادتان را شکست می‌دهید، وقتی بر سرطان غلبه می‌کنید، وقتی هزینه خانه‌تان را پرداخت می‌کنید، وقتی در کسب و کارتان رشد می‌کنید، بدون شک مردم لطف خداوند را در زندگی شما خواهند دید.

آنها احترام ویژه‌ای برای شما قائل خواهند شد، آنها ممکن است در گذشته شما را نادیده گرفته باشند و توجه زیادی به شما نداشته‌اند.


نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۳۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۰٫۹ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۳۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۰٫۹ مگابایت