با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
امپراتوری هیتلر

دانلود و خرید کتاب صوتی امپراتوری هیتلر

۳٫۶ از ۷ نظر
۳٫۶ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی امپراتوری هیتلر  نوشته  مهدی حقیقت‌خواه  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی امپراتوری هیتلر

دیکتاتورهای زیادی در تاریخ آمدند و رفتند. ظلم کردن و خون‌ها به زمین ریختند و خرابی‌ها به بار آوردند اما شاید هیچ یک از آن‌ها مانند هیتلر خرابی و کشته برجای نگذاشت. دیکتاتوری جاه طلب با عقایدی متعصبانه که فکر تسخیر دنیا را در سر می‌پروراند غافل از آن که دیکتاتورها همگی تاریخ انقضایی دارند و بعد از مدتی تاریخ‌شان به سر می‌رسد و محکوم به نابودی می‌شوند و تمام آمال و آرزوها و همه چیزهایی را که با جنگ و جدل و مرگ و خون به دست آورده‌اند برجای می‌گذارند و به قعر جهنم می‌روند! شاید به ذهن هیچ کدام از دیکتاتورهای تاریخ، زمانی که در اوج قدرت هستند، حتی لحظه‌ای هم این فکر خطور نکند که روزی مجبور شوند در گوشه‌ای پنهان شوند یا به خارج از مرزهای قدرت خود فرار کنند! این کتاب در خلاصه‌ترین حالت ولی بدون جا افتادن رویدادها و اتفاقات مهم دوره تاریخی مربوط، تصویری جامع و کامل به شما ارائه دهد! امپراتوری هیتلر از به قدرت رسیدن او و تا سقوطش به قعر جهنم کتابی شنیدنی برای همه کسانی که علاقمند به تاریخ هستند و می‌خواهند بدانند چگونه یک انسان عادی به پلیدترین دیکتاتور تاریخ تبدیل می‌شود.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
korosh mahruhi
۱۳۹۹/۰۱/۲۴

کتاب کاملا شبیه متن هایی هست که دیکته میکنند خیلی غیر واقعی و یکجانبه و خصمانه

کاربر ۲۵۲۴۵۵۸
۱۳۹۹/۰۹/۰۳

من پولشو پرداخت کردم ولی ارسال نشد برام چه کار کنم پول واریز کردم

amir razeghi
۱۳۹۸/۰۴/۰۲

کتاب های زیادی یک طرفه جنگ رو قضاوت کردند که نادرسته، یعنی طبق قاعده تاریخ رو فاتحان می نویسند. اما یک مجموعه مستند با عنوان بزرگترین ناگفته یا ناگفته بزرگ در مورد جنگ جهانی دوم هست که میگم ببینید

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۵ ساعت و ۵۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۲۳٫۸ مگابایت
دسته بندی
زمان۰۵ ساعت و ۵۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۲۳٫۸ مگابایت