دانلود کتاب صوتی فسقل قصه‌های موتوری اثر فریبا کلهر با صدای محسن اکبری | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی فسقل قصه‌های موتوری اثر فریبا کلهر

دانلود و خرید کتاب صوتی فسقل قصه‌های موتوری

۳٫۰ از ۱ نظر
۳٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی فسقل قصه‌های موتوری  نوشته  فریبا کلهر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی فسقل قصه‌های موتوری

کتاب گویای «فسقل قصه‌های موتوری» داستان ده تا موتورسیکلت است که قرار است با هم مسابقه بدهند. این اثر را خانم فریبا کلهر برای کودکان نوشته است. این اثر یک داستان تخیلی با وقایع عجیب و غریب است که در آن موتورسیکلت‌ها هم پرواز می‌کنند، هم با هم ازدواج می‌کنند و هم توی زمین سفر می‌کنند: «موتور پنجم دلش می‌خواست آنقدر بالا بپرد که به ماه برسد. رفت بالای پشت بام یک خانه، پرید بالا؛ به ماه نرسید و تلق افتاد زمین. موتوره رفت بالای یک تپه. هرچی زور داشت جمع کرد و بالا پرید؛ اما به ماه نرسید و شتلق افتاد زمین. موتوره رفت بالای کوه. زور زد و زور زد و بالا پرید؛ اما به ماه نرسید و تلق و شتلق افتاد زمین. دیگر نمی‌دانست چه کار کند که یکهو دید یکی پشتش نشسته. نگاه کرد دید یک موش است.»

نظرات کاربران

زنبق بانو
۱۳۹۹/۰۱/۲۷

به نام او متاسفانه گروه سنی کتابها دقیقا مشخص نیست و این یک نقص به حساب می آید. چون این کتاب از نظر مفهوم کلی به بچه های زیردبستان نمیخورد ولی گویندگی آن برای این سنین، بسیار جذاب و شنیدنی بود.

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۲۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۵٫۸ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۲۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۵٫۸ مگابایت