با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
لبخند؛ قدرتی شگفت‌انگیز با یک قانون ساده

دانلود و خرید کتاب صوتی لبخند؛ قدرتی شگفت‌انگیز با یک قانون ساده

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی لبخند؛ قدرتی شگفت‌انگیز با یک قانون ساده  نوشته  گروه گردآوری و ترجمه سبکتو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی لبخند؛ قدرتی شگفت‌انگیز با یک قانون ساده

رون گوتمن بنیانگذار و مدیرعامل شرکت هلس‌تب است. این شرکت پیشرو در یک شبکه سلامتی تعاملی با هزاران روانشناس است که روش افراد در پیدا کردن، به اشتراک گذاشتن و استفاده از اطلاعات سلامت شخصی را تغییر داده است.

رون قبل‌تر هم مدیرعامل شرکت ولزفر (یک وبسایت آنلاین در زمینه ارائه خدمات بهداشت سلامت با بیش از هزاران نویسنده) بوده است و توانسته آن را تبدیل به بزرگترین وبسایت بهداشت در دنیا کند.

گوتمن در این فایل صوتی درباره یکی از ساده‌ترین حالات چهره‌مان صحبت می‌کند. لبخندی که قبل از به دنیا آمدنمان در رحم مادر می‌زدیم و حتی در خواب نیز بعضی اوقات به چهره داریم. پس اگر می‌خواهید که درباره سرحال بودن، اجتماعی و شایسته به نظر رسیدن یا کاهش استرس و بهبود روابط بیشتر بدانید و یا این احساس به شما دست دهد که یک عالمه شکلات خیلی خوشمزه خورده‌اید (بدون اهمیت دادن به کالری بالای شکلات) یا در جیب ژاکتی کهنه مقدار قابل توجهی پول پیدا کرده‌اید، این اثر صوتی را بشنوید چون می‌خواهد نگاهی علمی به لبخند بیاندازد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۱ ساعت و ۵۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۶۴٫۵ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۵۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۶۴٫۵ مگابایت