با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی تورینگ و کامپیوتر اثر پل استراترن

دانلود و خرید کتاب صوتی تورینگ و کامپیوتر

۳٫۶ از ۵ نظر
۳٫۶ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی تورینگ و کامپیوتر  نوشته  پل استراترن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی تورینگ و کامپیوتر

اکرم پریمون، گوینده پنجمین کتاب از مجموعه‌ «شش نظریه که جهان را تغییر داد» برای شما از تورینگ پدر هوش مصنوعی و کامپیوتر می‌گوید. اختراع کامپیوتر یکی از بزرگ‌ترین دست‌آوردهای تکنولوژیکی بشریت است. کامپیوتر را می‌توان در ردیف استفاده از آتش، کشف چرخ و کاربرد الکتریسیته دانست. این پیشرفت‌ها نیروهای طبیعی را مهار کرد اما کامپیوتر هوش را به کنترل درآورد. در دنیای امروزی دیگر کسی را نمی‌یابید که طریقه کار با این پدیده دنیای مدرن را نداند اما کمتر کسی مخترع این پدیده شگفت انگیز را می‌شناسد. در این اثر، پل استراترن، نویسنده موفق کتاب‌های علمی‌، شما را با این مخترع و زندگی او آشنا می‌کند.

نظرات کاربران

mahdi fazli
۱۳۹۷/۱۰/۱۴

بسیار عالی و مفید اطلاعت تخصصی خیلی زیادی را در اختیار شنوندگانش قرار میده و پیشنهاد میکنم حتما گوشش کنید

مژگان مداح
۱۳۹۹/۱۰/۰۱

ترجمه کتاب خوب نبود. احتمالا با ترجمه بهتر میتوانست مفید تر باشد. کتاب تمرکز زیادی هم بر زندگی خصوصی تورینگ داشت که البته میتواند در جایگاه خودش مهم و جذاب برای دنبال کردن باشد اما به نظر من اینجا به

- بیشتر
mohammadgholami
۱۳۹۷/۱۱/۲۷

سلام برای رشته های کامپیوتر و گرایش هوش مصنوعی خوبه ، ولی یکم باید بیشتر دقت کنند چون از جملات پیچیده زیاد استفاده شده است . واقعیت غرب و آشفتگی جنسی آن زمان رو هم اشاره میکنه.

Bigdeli. Zahra
۱۴۰۱/۰۵/۰۵

عالی بود من رشته ام کامپیوتره و خیلی به دردم خورد

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۲ ساعت و ۲۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۳۱٫۷ مگابایت
زمان۰۲ ساعت و ۲۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۳۱٫۷ مگابایت