با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی عشق و شور زندگی اثر باربارا دی‌آنجلیس

دانلود و خرید کتاب صوتی عشق و شور زندگی

۴٫۸ از ۵ نظر
۴٫۸ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی عشق و شور زندگی  نوشته  باربارا دی‌آنجلیس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی عشق و شور زندگی

آیا در انتخاب همسر مناسب، مشکل دارید؟ این کتاب پاسخی است به این پرسش که چگونه خود را برای از راه رسیدن همسر آینده‌تان آماده سازید و چگونه در دوران مجردی از خودتان مراقبت و مواظبت کنید.

بارابارا دی آنجلیس در این کتاب گویا به شما خواهد آموخت که چگونه می‌توانید فرآیند یافتن همسر آینده‌تان را تسریع کنید و به آن شتاب ببخشید. شاید بتوان این کتاب را متمم یا ضمیمه‌ای بر کتاب دیگرم با نام «آیا تو آن گمشده‌ام هستی؟» درنظر گرفت. هم‌چنین در این‌باره که چگونه می‌توانید خود و زندگیتان را آماده‌ی ورود همسرتان کنید، دلایل و انگیزه‌های نادرست درگیر شدن در روابط و چگونگی بهره بردن از آن‌ها و اندکی نیز درباره‌ی روابط جنسی صحبت خواهد کرد.

دی آنجلیس روان‌شناس، مشاور روابط، سخنران و نویسنده در زمینه رشد شخصی است.

آثار باربارا از پرفروش‌ترین کتاب‌های روانشناسی است که بیش از ۸ میلیون نسخه از آن فروخته شده‌است و در سراسر جهان به بیشتر از بیست زبان به چاپ رسیده‌است.

او کارشناسی ارشد خود را در روان‌شناسی از دانشگاه سیرا گرفته و دکترای خود را در روان‌شناسی از دانشگاه کلمبیا پسیفیک دریافت کرده است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۲۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۳٫۷ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۲۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۳٫۷ مگابایت