دانلود کتاب صوتی سرالفتوح: ناظر بر پرواز روح با صدای | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی سرالفتوح: ناظر بر پرواز روح اثر علامه سید محمدحسین حسینی طهرانی

دانلود و خرید کتاب صوتی سرالفتوح: ناظر بر پرواز روح

۵٫۰ از ۷ نظر
۵٫۰ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی سرالفتوح: ناظر بر پرواز روح  نوشته  علامه سید محمدحسین حسینی طهرانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی سرالفتوح: ناظر بر پرواز روح

کتاب صوتی «سرّ الفتوح، ناظر بر پرواز روح» اثر حضرت علاّمه آیة الله حاج سیّد محمّدحسین حسینی طهرانی (۱۳۷۴-۱۳۰۵) قدّس الله نفسه الزّکیّة با مقدّمه و تعلیقات سیّد محمّدمحسن حسینی طهرانی کتابی است که سیدمحمّدحسین حسینی تهرانی در نقد و رفع ایرادهای کتاب خود «پرواز روح» نوشته است. در مقدمه کتاب که از محمد محسن حسینی تهرانی است می‌خوانید: نکته‌ای که از قدیم‌الایّام اذهان بسیاری از اهل تحقیق را به خود مشغول می‌داشت این است که: چگونه ممکن است نفوس محدوده و مقیّدۀ بشری با آن سعه و ظرفیّت محدود خود، بتوانند به ذات لایتناهی و غیر محدود حضرت حقّ برسند و معرفت شهودی نسبت به آن حاصل نمایند؟ و لذا بسیاری اصلاً معرفت حقّ را دربارۀ افراد بشر انکار نمودند، و برخی آن را منحصر به بعضی از اشخاص چون معصومین علیهم السّلام دانسته و نهایت سیر انسان را معرفت به این دسته از مظاهر حقّ پنداشته‌اند.

دیگران دریافت کرده‌اند

نظرات کاربران

Behzad @booker
۱۴۰۰/۰۲/۲۴

درباره توحید شناسی توصیه میکنم این اثر و کتاب الله شناسی این استاد بزرگوار مطالعه شود. این کتاب در ابتدا پاسخ ایشان به سه نقد از کتاب سرالفتوح ناظر بر پرواز روح میباشد که شامل: اول: عدم نیاز به استاد کامل در

- بیشتر
bb
۱۴۰۱/۰۴/۲۸

لطفا این کتاب رو بزارین توی طاقچه بی نهایت

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
قیمت نسخه چاپی۳۶,۰۰۰ تومان
شابکundefined
زمان۰۶ ساعت و ۴۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۶۸٫۸ مگابایت
دسته بندی
قیمت نسخه چاپی۳۶,۰۰۰تومان
زمان۰۶ ساعت و ۴۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۶۸٫۸ مگابایت