دانلود کتاب صوتی عادت دست‌یابی با صدای | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی عادت دست‌یابی اثر برنارد راث

دانلود و خرید کتاب صوتی عادت دست‌یابی

۴٫۳ از ۶ نظر
۴٫۳ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی عادت دست‌یابی  نوشته  برنارد راث  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی عادت دست‌یابی

همه ما اهداف و خواسته‌های زیادی داریم که دوست داریم به آنها برسیم و زندگی‌مان را زیباتر از قبل از کنیم. این‌که چقدر می‌توانیم اهدافمان را بدست بیاوریم نشان‌دهنده میزان موفقیت ما خواهدبود و این تفاوت افراد موفق و عادی است. کسانی که رسیدن به آن‌چه می‌خواهند برایشان یک عادت است و کسانی که به سختی می‌توانند خودشان را در آرزوهایشان ببینند. «عادت دست‌یابی» نوشته برنارد راث که به صورت میکروکتاب به همت گروه گردآوری و ترجمه سبکتو منتشر شده‌است، از ۵ ویژگی صحبت می‌کند که عادت بدست‌آوردن موفقیت را در شما ایجاد می‌کنند. عادت‌هایی که زندگی معمولی شما را تبدیل به یک زندگی موفق می‌کنند. این میکروکتاب می‌گوید که تفکر طراحی تا چه حد می‌تواند در زندگی مهم باشد و چه تغییرات مهمی می‌تواند روی آن داشته‌باشد. پس برای این‌که بدست‌آوردن خواسته‌هایتان تنها یک آرزو باقی نماند این میکروکتاب را بخوانید.

نظرات کاربران

وحید
۱۳۹۸/۱۰/۱۷

کتاب: عالی صدا: خوب

فردین صمدی
۱۴۰۱/۰۲/۰۱

عالی بود

Paria Zahiri
۱۳۹۹/۱۱/۲۷

خیلی کلیشه ای و مسخره

mahshid T
۱۳۹۹/۰۸/۲۸

کتاب مفیدیه . راهکار خوبی ارائه میده. گوینده هم خوبه به نظر من. «تفکر طراحی» رو پیشنهاد میده. به نسبت حجم و زمان کوتاه، مفیده، توصیه میکنم.

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۵۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۰٫۸ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۵۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۰٫۸ مگابایت