با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی اهداف زندگی خود را محقق کنید اثر برایان تریسی

دانلود و خرید کتاب صوتی اهداف زندگی خود را محقق کنید

۳٫۰ از ۳ نظر
۳٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی اهداف زندگی خود را محقق کنید  نوشته  برایان تریسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

معرفی نویسنده
عکس برایان تریسی
برایان تریسی
کانادایی | تولد ۱۹۴۴

برایان تریسی نویسنده‌ی آمریکایی‌ـ‌کانادایی و سخنرانی محبوب در زمینه‌ی توسعه‌ی فردی و مدیریت کسب‌وکار است. او علاوه بر انتشار کتاب‌های پرفروش که به زبان‌های مختلف ترجمه شده‌، برای برگزاری جلسات و سخنرانی به بیش از ...

معرفی کتاب صوتی اهداف زندگی خود را محقق کنید

برايان تريسی يکی از بزرگترين سخنران‌ها در زمينه‌ی امور تجاری در دنيای امروز است. وی در ۳۴ کشور سمينار برگزار كرده و هر ساله برای ۲۵۰ هزار نفر در سراسر دنيا درباره‌ی موضوعات رهبری، استراتژی اقتصادی، فروش و موفقيت سمينار برگزار می‌نمايد. در بخشی از کتاب می‌شنویم:«یکی از راه‌های تعیین هدف این است که به خود بگویید اگر من هیچ محدودیتی نداشتم چه هدف‌هایی را انتخاب می‌کردم و برای ۳، ۶ یا ۹ ماه آینده چه اهدافی را انتخاب می‌کردم؟ مرحله بعد اینکه از خودتان سوال کنید تعریف شما از موفقیت چیست؟ شما پیروزی را در چه می‌دانید؟ و اینکه چه کارهایی را باید انجام دهید. و همه‌ی اینها هدف شما را تشکیل می‌دهند. شما به 3 نوع هدف نیاز دارید و اولین آنها اهداف شخصی و خانوادگی هستند، این اهداف علت کارهایی هستند که شما انجام می‌دهید. دومین نوع اهداف زندگی شما اهداف گسترش اطلاعات و توسعه مهارت‌ها هستند که به آنها اهداف توسعه شخصی گفته می‌شود. این اهداف چگونگی یاد گرفتن مهارت‌هایی که در زندگی به آنها نیاز داریم را مشخص می‌کند.بنابراین تعیین و انتخاب هدف بسیار مهم است. اینکه بدانید چه می‌خواهید و چگونه باید به آنها دست پیدا کنید.

نظرات کاربران

محمود حسینی
۱۴۰۱/۰۲/۱۹

این کتاب ه

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۲۰ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۷۳٫۹ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۲۰ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۷۳٫۹ مگابایت