دانلود کتاب صوتی سالی که یاد گرفتیم پرواز کنیم با صدای شیرین سپهراد + نمونه رایگان
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی سالی که یاد گرفتیم پرواز کنیم اثر ژاکلین وودسن

دانلود و خرید کتاب صوتی سالی که یاد گرفتیم پرواز کنیم

امتیاز:بدون نظر

معرفی کتاب صوتی سالی که یاد گرفتیم پرواز کنیم

کتاب صوتی سالی که یاد گرفتیم پرواز کنیم نوشتهٔ ژاکلین وودسن و ترجمهٔ سارا سلیمی است. گویندگی این کتاب صوتی را شیرین سپهراد انجام داده و انتشارات مهرسا آن را منتشر کرده است؛ کتابی حاوی داستانی برای کودکان.

درباره کتاب صوتی سالی که یاد گرفتیم پرواز کنیم

کتاب صوتی سالی که یاد گرفتیم پرواز کنیم حاوی داستانی برای کودکان است. داستان چیست؟ در یک روز ملالت‌بار و کسل‌کنندۀ بارانی، یک برادر و خواهر به‌توصیۀ مادربزرگشان گوش می‌دهند. مادربزرگ با دیدن بی‌حالی و بی‌حوصلگی نوه‌هایش به آن‌ها می‌گوید که از ذهن خلاق و آزادشان کمک بگیرند و فکر کنند که یک نفر دیگر در گوشه‌ای دیگر از دنیا مثل آن‌ها بی‌حوصله است. آن‌ها همین کار را انجام می‌دهند و نتیجهٔ خوبی می‌گیرند! این توصیۀ مادربزرگ در موقعیت‌های دیگر هم راه‌حل خوبی برای بچه‌ها می‌شود. در کتاب «سالی که یاد گرفتیم پرواز کنیم»، هر بار که بچه‌ها با چالش‌هایی روبه‌رو می‌شوند، مادربزرگ آن‌ها را تشویق می‌کند تا جور دیگری به مسئله نگاه کنند. بچه‌ها هم یاد می‌گیرند مشکلشان را از ذهن بیرون کنند. این درس از پیشینیان مادربزرگ به او رسیده است؛ از زمان‌های دوری که پدران و مادران و نسل‌های گذشته قدرت و مقاومت ذهن خلاقشان را به دنیا نشان دادند.

شنیدن کتاب صوتی سالی که یاد گرفتیم پرواز کنیم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب صوتی را به همهٔ کودکان پیشنهاد می‌کنیم.

درباره ژاکلین وودسن

ژاکلین وودسن، نویسندۀ آفریقایی‌تبار آمریکایی در ۱۲ فوریۀ ۱۹۶۳ در اوهایو در آمریکا به دنیا آمد. از کودکی خودش را غرق در دنیای کتاب‌ها کرد. بعد از مدتی به بروکلین رفت. کار در شرکتی که در حوزۀ کتاب کودک فعالیت می‌کرد باعث شد ژاکلین وودسن وارد دنیای ادبیات شود. او بیش از ۳۰ کتاب نوشت که بیشترشان ویژهٔ کودک و نوجوان بوده است. او با نوشتن کتاب‌های «پسران معجزه»، «براون دختر در خواب»، «پس از توپاک» و «دی فاستر» در جهان معروف شد. ژاکلین وودسن برای کتاب‌هایش موفق به دریافت جایز‌ه‌های متعددی مثل آسترید لیندگرن، هانس کریستین اندرسن، نیوبری و جایزهٔ ادبی سوئد شد. از دیگر آثار او می‌توان به «سالی که یاد گرفتیم پرواز کنیم»، «خود شجاع تو»، «تو تنها نیستی»، «بروکلینی دیگر» و «زیر نور ماه شیشه‌ای» اشاره کرد. 

بخشی از کتاب صوتی سالی که یاد گرفتیم پرواز کنیم

«مادربزرگ گفت: وقتی مشکلی سراغت می‌آید از ذهن خلاق و آزادت کمک بگیر. دست‌هایت را بالا ببر، چشم هایت را ببند، نفس عمیقی بکش و به این فکر کن که یک نفر دیگر هم در گوشه ای از این دنیا درست به اندازۀ تو بی‌حوصله است».

نظری برای کتاب ثبت نشده است

زمان

۷ دقیقه

حجم

۱۷٫۶ مگابایت

قابلیت انتقال

دارد

زمان

۷ دقیقه

حجم

۱۷٫۶ مگابایت

قابلیت انتقال

دارد

قیمت:
۱۰,۰۰۰
تومان