با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی قدرت انضباط شخصی اثر دنیل والتر

دانلود و خرید کتاب صوتی قدرت انضباط شخصی

چگونه از خودکنترلی و استحکام روانی برای رسیدن به اهدافتان استفاده کنید

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی قدرت انضباط شخصی  نوشته  دنیل والتر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی قدرت انضباط شخصی

کتاب صوتی قدرت انضباط شخصی نوشتهٔ دنیل والتر با ترجمهٔ سید تیمور سیدی اصل و علیرضا نظری انامق در ناشر صوتی کتاب یاران فناور وابسته به انتشارات اندیشه آگاه منتشر شده است. با مطالعهٔ کتاب قدرت انضباط شخصی می‌آموزید که چگونه از خودکنترلی و استحکام روانی برای رسیدن به اهدافتان استفاده کنید.

اگر می‌خواهید به هدف مهمی برسید اما نمی‌دانید چگونه چنین سفری را شروع کنید، این کتاب به‌عنوان راهنمای رسیدن به مقصدتان مفید خواهد بود. همچنین اگر سعی کرده‌اید عادت‌های بد خود را تغییر دهید و عادت‌های خوبی کسب کنید اما باز هم به عادت‌های قبلی خود چسبیده‌اید، نویسنده به شما یاد خواهد داد که چگونه این چرخه را قطع کنید. موضوع این کتاب در مورد پذیرفتن مسئولیت کامل موقعیتی است که اکنون در آن قرار دارید و همچنین موقعیتی که می‌خواهید در پنج، ده، پانزده یا بیست سال آینده به آن برسید. شما با استفاده از این کتاب، مهم‌ترین مهارت مورد نیاز برای رسیدن به زندگی مورد نظر خود را کسب خواهید کرد، یعنی انضباط شخصی.

درباره کتاب صوتی قدرت انضباط شخصی

شما می‌توانید هر چیزی که در زندگی‌تان می‌خواهید را داشته باشید به شرطی که برای تلاش کردن آماده باشید و همه چیزهایی که برای رسیدن به مقصد لازم دارید، در بین صفحات این کتاب پنهان شده است.

نظم و انضباط شخصی مانند یک کلید است که دروازه شکوفایی شخصی را باز می‌کند و دریچه‌ای به‌سوی زندگی‌ای که همیشه آرزو می‌کردید می‌گشاید. با استفاده از نظم و انضباط شخصی، یک فرد متوسط می‌تواند فراتر از چیزی باشد که هوش و استعدادش اجازه می‌دهد. همچنین از طریق انضباط شخصی، یک فرد عادی می‌تواند به یک فرد استثنایی تبدیل شود. از طرف دیگر، یک فرد تحصیل‌کرده و با استعداد، بدون انضباط شخصی، به‌ندرت از حد متوسط بالاتر می‌رود.

این کتاب به شما یاد می‌دهد:

عادت‌هایی ایجاد کنید که زندگی شما را دگرگون کنند.

درک بهتری از انضباط شخصی و اهمیت آن در زندگی خود به دست آورید.

عادت‌های خود را کنترل کنید تا بتوانید زندگی خود را کنترل کنید.

کتاب صوتی قدرت انضباط شخصی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کتاب صوتی قدرت انضباط شخصی به علاقه‌مندان به کتاب‌های توسعهٔ فردی پیشنهاد می‌شود.

بخشی از کتاب صوتی قدرت انضباط شخصی

اهمال‌کاری مانع از انضباط شخصی می‌شود. گاهی اوقات ما خود را متقاعد می‌کنیم، به این دلیل اقدامی نمی‌کنیم که منتظر زمان مناسب یا شرایط مناسب هستیم. به عنوان مثال ممکن است تصمیم بگیرید به دلیل اینکه پاهای‌تان درد می‌کند، رفتن به سالن ورزش را برای مدتی متوقف کنید. این کار در ظاهر منصفانه به نظر می‌رسد، اما در واقع بهانه‌ای بیش نیست، چرا که شما هنوز هم می‌توانید به باشگاه بروید و ورزش هوازی انجام دهید یا روی بازوهای‌تان کار کنید. هسته مرکزی انضباط شخصی این است که باید کاری که لازم است را انجام دهید، خواه آن را دوست داشته باشید یا نه. بی‌عملی و بهانه‌گیری، همانند دوقلوهای همسان هستند و هیچ تفاوتی بین آن‌ها وجود ندارد، چرا که هر دو به یک مقصد می‌رسند: شکست. اگر قرار است تا زمانی که شرایط کاملاً مناسب فراهم می‌شود منتظر بمانید، پیشاپیش نبرد را باخته‌اید زیرا وقتی می‌خواهید کاری انجام دهید، از منطقه آرامش خود خارج نمی‌شوید.

اگر اکنون بهانه می‌گیرید، در آینده نیز به این کار ادامه خواهید داد. شرایط مناسب وجود ندارد و همیشه چیزی سرجای‌اش نیست. وقتی اهمال‌کاری منطقی به نظر می‌رسد، شرایط خطرناک است، زیرا در این صورت تعلل می‌تواند در هر شرایطی صدق کند. به عنوان مثال اگر تصمیم بگیرید که هر وقت فشار کمتری در محل کار خود داشتید سیگار کشیدن را ترک کنید، هرگز دست از این کار نخواهید کشید چرا که همیشه کمی استرس در کار وجود دارد. وقتی برای کاری بهانه می‌آورید به خود می‌گویید که قادر به انجام کاری که باید انجام شود نیستید، اما اگر اکنون این توانایی را در خود نمی‌بینید، احتمالاً در آینده نیز این توانایی را نخواهید داشت.

وقتی از منطقه آرامش خود خارج شوید همیشه مقداری تردید خواهید داشت. هیجانی که در چالش‌ها وجود دارد آن‌ها را جذاب می‌کند، اما ترس از چالش‌ها نیز می‌تواند شما را متقاعد کند که آن‌ها را کنار بگذارید. طبیعی است که وقتی کاری را انجام می‌دهید که در آن صلاحیت ندارید یا وقتی می‌خواهید مرزهای خود را جلوتر ببرید، به خودتان شک کنید. اما کاری که می‌خواهید انجام دهید هر چه که باشد، از راه‌اندازی یک شغل تا نوشتن یک کتاب و یا بهبود سلامتی‌تان، زمان مناسب برای شروع همین اکنون است، حتی اگر احساس کنید که برای آن آماده نیستید.

شکل دیگر اهمال‌کاری که در ظاهر منطقی به نظر می‌رسد، صرف زمان طولانی در مرحله برنامه‌ریزی است که در طی آن، چگونگی دستیابی به اهداف خود را بررسی می‌کنید. برنامه‌ریزی مهم است با این حال نیازی به تجزیه و تحلیل بیش از حد همه چیز نیست. صرف زمان بیشتر برای برنامه‌ریزی به معنای داشتن زمان کمتر برای انجام کار است و این باعث می‌شود که شانس شما برای شروع کار در همان مرحله اول کمتر شود. نکته اصلی این است که بهتر است کار بر روی پروژه خود را شروع کنید و در طول مسیر به جزئیات فکر کنید.

از سوی دیگر جامعه نیز در رابطه توأم با عشق و نفرت ما با اهمال‌کاری نقش دارد. رسانه‌ها ما را تشویق می‌کنند که چه در ازدواج، چه در محل کار و چه در زندگی اجتماعی خود، برای رسیدن به کمال تلاش کنیم. فکر کردن به کمال به اهمال‌کاری منجر می‌شود چرا که دستیابی به ایده‌آل‌ها غیرممکن است. در این حالت، ترس از شکست در شما شکل می‌گیرد و بنابراین به‌صورت مداوم کاری که باید برای رسیدن به اهداف‌تان انجام دهید را به تعویق می‌اندازید. وقتی فهمیدید که کمال‌گرایی و اهمال‌کاری هر دو مانعی هستند که از موفقیت و انضباط شما جلوگیری می‌کنند، شروع به عمل کردن خواهید کرد.

یکی از تکنیک‌های قدرتمندی که می‌تواند از اهمال‌کاری جلوگیری کند و میل به کمال را مهار کند، قانون هفتاد درصدی است. قانون هفتاد درصدی می‌گوید که وقتی هفتاد درصد مطمئن شدید که در کاری موفق خواهید شد، باید آن کار را شروع کنید. اطمینان صد درصدی هیچ‌وقت وجود ندارد و شما تا زمانی که کاری را امتحان نکنید، هرگز نخواهید فهمید که آن کار درست است یا خیر.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
قیمت نسخه چاپی۷۰,۰۰۰ تومان
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۴/۰۱
شابکundefined
زمان۰۵ ساعت و ۳۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۰۵٫۷ مگابایت
قیمت نسخه چاپی۷۰,۰۰۰تومان
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۴/۰۱
زمان۰۵ ساعت و ۳۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۰۵٫۷ مگابایت