دانلود کتاب صوتی بدبینی اثر مهدی صمیمی اردستانی با صدای دلارام شکوهی | طاقچه
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی بدبینی اثر مهدی صمیمی اردستانی

دانلود و خرید کتاب صوتی بدبینی

۲٫۸ از ۵ نظر
۲٫۸ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی بدبینی  نوشته  مهدی صمیمی اردستانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی بدبینی

کتاب صوتی بدبینی نوشته مهدی صمیمی اردستانی است و با صدای دلارام شکوهی در نوین کتاب گویا منتشر شده است. این کتاب به مساله بدبینی و مشکلات این بیماری می‌پردازد. 

درباره کتاب بدبینی

این کتاب صوتی در مرحله اول توضیح می‌دهد بدبینی چیست و افراد بدبین چگونه می‌اندیشند، در ادامه مرز واقعی بیماری بدبینی و دیگر انواع بدبینی‌ها در کجاست را توضیح می‌دهد و تفاوت بی اعتمادی و بیماری بدبینی معرفی می‌‌کند. این کتاب سعی دارد زمینه های بدبینی در افراد را هم بررسی کند و نشان دهد که چیزهایی مانند شغل، ژنتیک، درآمد کم و فشارهای مالی و اعتیاد می‌توانند ایجاد بدبینی کنند. 

در ادامه کتاب توضیح می‌دهد افراد بدبین چه ویژگی‌هایی دارند و چه نشانه‌هایی از خود بروز می‌دهند و ازدواج با آن ها چطور می‌تواند خطرناک باشد و راه‌های درمان این مشکل چیست. کتاب بدبینی می‌خواهد اطلاعات کاملی از این بیماری در اختیار خوانندگان متخصص و غیر متخصص قرار دهد تا به‌راحتی بتوانند این بیماری را بشناسند و تشخیص دهند. 

شنیدن کتاب بدبینی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به درک مشکل بدبینی پیشنهاد می‌کنیم

دیگران دریافت کرده‌اند

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۲۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۷۷٫۶ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۲۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۷۷٫۶ مگابایت