با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی قصه‌هایی برای خواب کودکان: بهمن‌ ماه اثر گروه نویسندگان

دانلود و خرید کتاب صوتی قصه‌هایی برای خواب کودکان: بهمن‌ ماه

۲٫۰ از ۴ نظر
۲٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی قصه‌هایی برای خواب کودکان: بهمن‌ ماه  نوشته  گروه نویسندگان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی قصه‌هایی برای خواب کودکان: بهمن‌ ماه

کتاب صوتی قصه‌هایی برای خواب کودکان: بهمن‌ ماه از مجموعه کتاب‌های قصه‌هایی برای خواب کودکان است که به قلم جمعی از نويسندگان ادبیات کودک و نوجوان در موسسه پژوهشی کودکان دنیا به چاپ رسیده و با گویندگی ژیلا اشکان در واوخوان صوتی شده است.

درباره مجموعه قصه‌هایی برای خواب کودکان

کودکان لحظه لحظه عمرشان را در حال یادگیری و تخیل کردن هستند و چه خوب است که تخیل و تفکر آنها را با قصه گویی تقویت کنیم. شنیدن قصه قبل از خواب کودک را آرام می‌کند و قدرت تخیل او را قوی می‌سازد. قصه‌ها کارکردهای فراوانی برای کودکان دارند که آشنایی با محیط پیرامون، آشنایی با ارتباط ها و افزایش تمرکز و.... از این دسته‌اند.

کودکان با شنیدن و فکر کردن به قصه‌هایی که برایشان خوانده می‌شود می‌توانند با اشیاء، حیوانات، موقعیت‌ها، رمان و مکانی مختلف آشنا شوند. هر قصه در یک موقعیت خاص با شخصیت‌های مختلف و در زمان و مکان معینی پیش می‌رودو هرقصه می تواند فضایی ایجاد کند که کودک هنگام رویاویی با نمونه‌های واقعی، رفتار و واکنش مناسبی را از خود نشان دهد.

قصه‌ها همچنین پیام‌هایی ارزشی و اخلاقی با خود دارند و کودک در اثر شیندن و تکرار شدن آنها می‌تواند این پیام‌ها را جذب کند. غیرمستقیم بودن این پیام‌ها باعث می‌شود که برای کودک ملموس‌تر، دلنشین‌تر و جذاب‌تر باشند.

موسسه پژوهشی کودکان دنیا در راستای همین اهداف مجموعه قصه‌هایی برای خواب کودکان را در طول سال‌های ۱۳۷۷ تا ۱۳۸۰ تهیه و تدوین نمود که شامل قصه‌هایی برای کودکان ۳ تا ۶ ساله است.

نگارش این مجموعه با دقت و وسواس زیاد و با مطالعه و تحقیق در تمام قصه‌هایی انجام شده که از سال ۱۳۳۰ تا ۱۳۶۰ برای کودکان به صورت‌های گوناگون منتشر شده‌‌اند. این قصه‌ها برگرفته از قصه‌های تالیف و ترجمه، افسانه‌های ایرانی و داستان‌های ملل مختلف‌اند.

این مجموعه بارها و بارها بازخوانی شده و هر قصه به گونه‌ای در جای خود قرار گرفته که معنای خاص خود را حفظ کند و هرجلد با جلد قبل و بعد از خود هماهنگی داشته باشد.

شنیدن کتاب قصه‌هایی برای خواب کودکان: بهمن‌ ماه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مخاطبان این مجموعه کودکان ۳ تا ۶ ساله‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۴ ساعت و ۰۶ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۲۶٫۲ مگابایت
زمان۰۴ ساعت و ۰۶ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۲۶٫۲ مگابایت