با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آغازی دوباره

دانلود و خرید کتاب صوتی آغازی دوباره

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی آغازی دوباره  نوشته  جوئل اوستین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی آغازی دوباره

کتاب صوتی آغازی دوباره، اثری جذاب از جول اوستین، کشیش کلیسای لیکوود با ترجمه افسانه مقدم است که با صدای نسرین رضایی می‌شنوید.

این کتاب به شما کمک می‌کند با توسل به باورهای مذهبی و توجه به حضور پروردگار در لحظه لحظه زندگی، به موفقیت برسید.

درباره کتاب صوتی آغازی دوباره

کتاب آغازی دوباره به ما یادآوری می‌کند خالق هستی در همه لحظه‌های زندگی ما حاضر است. جول اوستین با استفاده از آموزه‌های دین مسیح و تقویت باورمندی به خدا، راه جدیدی را پیش پای مخاطبانش قرار می‌دهد. راهی که برای همه پیمودنش لازم است. او در این کتاب تاکید می‌کند که خداوند از همه مشکلاتی که برای ما پیش می‌آید یا تمام اشتباهات ما بزرگتر است. او فقط از ما می‌خواهد که یک قدم به سویش برداریم تا به شکوفایی نزدیکتر شویم.

ما می‌آموزیم که شخصیت جدیدمان هر روز صبح شکل می‌گیرد، بنابراین هر روز مانند هدیه‌ای است که فرصت داریم از آن به بهترین نحو ممکن استفاده کنیم. این هدیه جدید فرصت شروع و آغازی دوباره است که به ما کمک می‌کند تا گذشته دردناکمان را کنار بزنیم و برای آوردن روزهای خوب به فعالیت و تلاش مشغول شویم

کتاب آغازی دوباره را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کتاب آغازی دوباره برای تمامی کسانی که می‌خواهند موفقیتشان همراه با خشنودی خدا باشد، نوشته شده است.

درباره جول اوستین

 جول اسکات اوستین در ۵ مارس سال ۱۹۶۳ متولد شد. او یک واعظ، کشیش تلویزیونی، نویسنده و کشیش ارشد کلیسای لیک وود است. این کلیسا بزرگترین کلیسای پروتستان است کمه در شهر هیوستن تگزاس واقع شده است. خطابه‌های تلویزیونی اوستین را بیش از ۷ میلیون بیننده در هفته و بیشتر از ۲۰ میلیون نفر در ماه در بیش از ۱۰۰ کشور دنیا می‌بینند. او هفت کتاب نوشته که همگی پر فروش نیویورک تایمز بوده‌اند. مردم دنیا اوستین را با نام مستعار کشیش خنده‌رو می‌شناسند.

بخشی از کتاب آغازی دوباره

پیامبران الهی واسطه شدند تا به خالق آسمانی خویش متصل شویم. وقتی آن‌ها را به‌عنوان پیشوایان الهی می‌پذیریم، دوباره متولد می‌شویم و دوست داریم پروردگار خود را بهتر بشناسیم. مردم معمولاً از من می‌پرسند چه رابطه‌ای با خدا دارم؟ بگذارید بخشی از افکارم را بیان کنم که می‌دانم مفیدند.

خلوت کردن با خداوند را جزء اولویت‌های روزانهٔ خود قرار بده

برای من، بهترین کاری است که روزم را با آن شروع کنم. دوست دارم ۲۰ یا ۳۰ دقیقهٔ ابتدای هر روز را از خداوند به خاطر تمام نعمت‌هایش تشکر کنم. نگرانی‌ها و دغدغه‌هایم را به او بسپارم، آرامش، نشاط و قدرت الهی را دریافت کنم و سپس کتاب دعا بخوانم. شاید صبح برای شما مناسب نباشد. دوستانی دارم که هنگام ناهار یا صرفاً پیش از آنکه به رختخواب بروند، با خداوند راز و نیاز می‌کنند. هر ساعتی را که با برنامه‌ات مطابق باشد، برگزین و روزانه با خداوند راز و نیاز کن.

هر روز کتاب‌های معنوی بخوان

یک ترجمهٔ خوب پیدا کن و سپس روزی چند دقیقه کتاب بخوان. بهترین روش این است که هر روز یک بخش از کتاب را بخوانی. پیش از مطالعه از خداوند بخواه تا آن روز چشم و گوش معنوی‌ات را بگشاید و قلبت را برای سخنان خویش پذیرا گرداند. هنگامی‌که کلام خدا بر تو آشکار می‌شود، شگفت‌زده خواهی شد.

سراسر روز برای راز و نیاز با خدا زمان بگذار

دعا کردن این است که در دل با خداوند گفت‌وگو کنیم. همیشه دوست دارم دعای خود را با تشکر کردن به خاطر تمام نعمت‌های خداوند شروع کنم. متون مقدس می‌گویند: «دروازه‌های رحمت الهی را با شکر و سپاس بگشایید» سپس خواستهٔ خود را از او بخواهید. اگر اشتباه کرده‌ای (که همه همین‌طور هستیم!) رحمت، بخشش، قدرت، شفا، آرامش، خرد و هدایت الهی را بطلب و در انتها از او تشکر کن که دعایت را شنیده است و آن را برآورده می‌کند. کتاب مقدس می‌گوید:

دربارهٔ هیچ‌چیز مضطرب نباشید. بلکه در هر شرایطی با دعا و درخواست قدرشناسانه، نیازهایتان را برای خداوند بازگو کنید و رحمت الهی که بر همه‌چیز احاطه دارد، قلب و ذهن شما را دربر می‌گیرد.

دربارهٔ زندگی خود جملاتی مثبت و سرشار از ایمان به زبان بیاور

کلام ما قدرت آفرینش دارد. سخنان ما آینده را پیشگویی می‌کند. دوست دارم هر روز دربارهٔ دیدگاه خداوند سخن بگویم. دوست دارم هر روز چنین جملاتی به زبان بیاورم:

خداوند من را دوست دارد.

من بخشیده شده‌ام.

من پر از برکتم.

من بندهٔ خداوند متعالم.

خداوند من را تأیید کرده است.

لطف خداوند من را دربر می‌گیرد.

خدا گام‌هایم را هدایت می‌کند.

به‌خوبی می‌توانم رسالت الهی خود را به پایان ببرم.

خداوند کاری می‌کند تا همه‌چیز به نفع من پیش برود.

می‌توانم با نیروی الهی که من را توانمند می‌کند، کارهایم را به سرانجام برسانم.

تو را تشویق می‌کنم تا هر روز و سراسر روز دربارهٔ خودت، خانواده‌ات و شرایطی که با آن‌ها مواجه می‌شوی، جملاتی مثبت و سرشار از ایمان به زبان بیاوری. اجازه نده کلمات منفی از دهانت بیرون بیاید. از واژه‌ها استفاده نکن تا شرایط خود را توصیف کنی، از آن‌ها بهره ببر تا شرایط خود را تغییر دهی. با این کار آیندهٔ خود را پیشگویی خواهی کرد و من ایمان دارم که به چشم خود می‌بینی زندگی، خانواده و شرایطت تغییر می‌کند.

به یک مکان مذهبی آرامش‌بخش برو

خداوند می‌خواهد ما بخشی از جامعهٔ مؤمنان باشیم. از تو می‌خواهم در نزدیکی محلهٔ خود مکانی مذهبی را پیدا کنی. رفتن به آن مکان مذهبی را جزء اولویت‌های خود قرار بده. مسئول آنجا را بشناس. وقتی کلام خدا را تدریس می‌کند، با دقت گوش بده. هر طور که می‌توانی حاضر باش و آنجا خدمت کن. باور دارم وقتی بخشی از جامعه باشی، در مسیر الهی خود پیشرفت خواهی کرد.


نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۴ ساعت و ۱۵ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۳۸٫۹ مگابایت
زمان۰۴ ساعت و ۱۵ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۳۸٫۹ مگابایت

تجربه بهتر در اپلیکیشن