با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی هشت گنج اثر هانس کریستین اندرسن

دانلود و خرید کتاب صوتی هشت گنج

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی هشت گنج  نوشته  هانس کریستین اندرسن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی هشت گنج

کتاب صوتی هشت گنج اثری فاخر از داستان‌های هانس کریستین اندرسون است که با ترجمه هرمز ریاحی و ناتالیا ایوانوا و صدای بیتا خداداد می‌شنوید.

 درباره کتاب صوتی هشت گنج

کتاب صوتی هشت گنج، هشت داستان از بین ۲۲۰ داستان تخیلی هانس کریستین آندرسن است که کارهایش به بیش از ۱۵۰ زبان زنده دنیا منتشر شده‌اند و همچنان میلیون‌ها نسخه از آن‌ها همه ساله چاپ می‌شوند. 

ژانر اندرسون کودک و نوجوان و سفرنامه است و داستان ملکه برفی هم که در سال ۲۰۱۳ با حمایت والت دیزنی بصورت انیمیشن frozen ساخته شد، از دیگر آثار این نویسنده مشهور است.

 در این کتاب هشت داستان برتر هانس کریستین آندرسن را  با صدای گوینده  و موسیقی های ترکیب شده بی‌نظیرشمی‌شنوید. این اثر معجونی است که می‌تواند شما را به دنیای جادویی و شگفت‌انگیز جن و پری‌ها، شاهزاده‌ها، پری‌های دریایی، موجودات افسانه‌ای، شخصیت‌های جادویی و حیوانات سخن‌گو ببرد و دوباره شور و شوق دوران کودکی و نوجوانی را در وجود شما زنده کنند. 

دخترک شستی، دخترک کبریت فروش، پریچه دریایی، سرباز حلبی شجاع، بلبل، لباس نو امپراطور، شاهزاده خانمی روی نخود، جوجه اردک زشت داستان‌هایی هستند که در این کتاب می‌شنوید.

شنیدن کتاب هشت گنج را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 دوست‌داران داستان‌ها و افسانه‌های ملل مخاطبان این کتاب‌اند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۳۶۰۱۳۸۶
۱۴۰۰/۰۷/۱۶

با سلام وخسته نباشیو

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۳ ساعت و ۴۵ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۶۵٫۸ مگابایت
زمان۰۳ ساعت و ۴۵ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۶۵٫۸ مگابایت