با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سوپ جوجه برای روح زنان

دانلود و خرید کتاب صوتی سوپ جوجه برای روح زنان

داستان‌هایی برای گشودن قلب‌ها و بهبود روحیه‌ی خانم‌ها

۴٫۰ از ۱ نظر
۴٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی سوپ جوجه برای روح زنان  نوشته  ثریا رضایی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی سوپ جوجه برای روح زنان

سوپ جوجه برای روح زنان از مجموعه کتاب‌های سوپ جوجه برای روح اثر مشترک جک کنفیلد و مارک ویکتور هانسن است. در این کتاب صوتی داستان‌هایی برای گشودن قلب‌ها و بهبود روحیه‌ی خانم‌ها خواهید شنید.

درباره کتاب سوپ جوجه برای روح زنان

این مجموعه‌ بی‌نظیر در فصل‌های ویژه‌ای در مورد ازدواج، مادری، پیری، پیوند نسل‌ها، نگرش، عزت‌نفس و خرد برتر برایتان الهام و آرامش به ارمغان می‌آورد. این داستان‌ها قدرت زنان را ارج نهاده و زیبایی روح آنها را آشکار می‌سازد. کتاب شامل داستان‌هایی خارق‌العاده از اوپرا وینفری، لئو بوسکالیا، لیندا اِلربی، رابرت فلاگوم ، کیتی لی گیفرود و بسیاری دیگر می‌باشد.

زنان در دوره‌های مختلف زندگی با درخواست‌های بسیاری از طرف خانواده، محیط کار، همسر، همسر سابق، بچه‌ها، نوه‌ها و والدین مواجه می‌شوند.

خیلی مهم و درواقع ضروری است که گاهی عقب بنشینید، دوباره اولویت‌هایت را ارزیابی کنید و در مورد رسالتی که در زندگی دارید بیشتر فکر کنید. چون انسان تنها با تغذیه و پرورش روح خودش بزرگ می‌شود و می‌تواند از یک نفر دیگر مراقب کند و او را بزرگ کند. گاهی اوقات باید گفت:«وایستا! گوش کن. من هم حرفی برای گفتن دارم»

کتاب سوپ جوجه برای روح زنان را با تمام وجود به شما تقدیم می‌کنیم. به امید اینکه با خواندن این کتاب معجزات عشق و الهام را تجربه کرده، کتاب به دل‌تا نشسته و روحیه‌تان را تغییر دهد.

 شنیدن کتاب سوپ جوجه برای روح زنان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 همه زنان در هر سن و سالی مخاطبان این کتاب‌اند.

درباره نویسندگان کتاب سوپ جوجه برای روح زنان

جک کنفیلد

جک کنفیلد زاده ۱۹ اوت ۱۹۴۴ است. او نویسنده آمریکایی است که با سخنرانی‌های انگیزشی‌اش مشهور شده است. او همچنین مربی شرکتی و کارآفرین هم هست. کنفیلد یکی از نویسندگان مجموعه کتاب‌های سوپ جوجه برای روح است که بیش از ۲۵۰ عنوان و چاپ ۵۰۰ میلیون نسخه در بیش از ۴۰ زبان دنیا دارد.

مارک ویکتور هانسن

مارک ویکتور هانسن از موفق‌ترین و نام دارترین سخنرانان، مشاوران و نویسندگان در حوزه موفقیت و بازاریابی است. سوپ جوجه برای روح از آثار پرفروش این نویسنده‌است. اشاره کرد. مجله تایم این اثر را یک پدیده انتشاراتی نامیده است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۸ ساعت و ۱۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۴۹٫۹ مگابایت
زمان۰۸ ساعت و ۱۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۴۹٫۹ مگابایت