با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
قدرت رهبری مثبت‌گرا

دانلود و خرید کتاب صوتی قدرت رهبری مثبت‌گرا

رهبران مثبت‌گرا، چرا و چگونه گروه‌ها و سازمان‌ها را دگرگون می‌کنند و دنیا را تغییر می‌دهند

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی قدرت رهبری مثبت‌گرا  نوشته  جان گوردون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی قدرت رهبری مثبت‌گرا

کتاب صوتی قدرت رهبری مثبت‌گرا نوشته جان گوردون است که با صدای آبتین ممدوح منتشر شده است. این کتاب یاد می‌دهد رهبران مثبت‌گرا، چرا و چگونه گروه‌ها و سازمان‌ها را دگرگون می‌کنند و دنیا را تغییر می‌دهند.

درباره کتاب قدرت رهبری مثبت‌گرا

ما باید مثبت‌گرا باشیم، نه به این بخاطر که زندگی آسان است، ما باید مثبت‌گرا باشیم زیرا زندگی می‌تواند سخت باشد. شما بعنوان یک رهبر، با موانع، منفی‌گرایی‌ها، و آزمون‌های بیشماری روبرو خواهید شد. زمان‌هایی خواهد رسید که فکر می‌کنید همۀ دنیا بر علیه شما دست به یکی کرده‌اند و چشم‌انداز شما بیشتر به یک خیال واهی شباهت دارد تا به یک واقعیت. درست همین روزها هستند که رهبری مثبت‌گرا را تبدیل به امری لازم و حیاتی می‌کنند. رهبری مثبت‌گرا در مورد مثبت‌گرایی جعلی و کاذب صحبت نمی‌کند بلکه به مفهومی واقعی می‌پردازد که رهبران بزرگ دنیا را به بزرگی رسانده. نتیجه این تحقیق، روشن است، رهبری مثبت‌گرا صرفاً یک راه خوب برای رهبری کردن نیست؛ اگر می‌خواهید یک فرهنگ عالی بسازید، اگر می‌خواهید سازمان خود را در هنگام رویارویی با مشکلات، متحد و یکپارچه کنید، اگر قصد دارید یک گروه به هم پیوسته و متعهد ایجاد کنید و به نتایج ممتاز دست پیدا کنید، رهبری مثبت‌گرا تنها راه برای رهبری کردن است.

جان گوردون از زمانی که کتاب پرفروش اتوبوس انرژی را نوشت، با رهبران متعددی همکاری و مشورت کرده که سازمان‌ها، شرکت‌ها و مدرسه‌های خود را دگرگون کرده‌اند، در رقابت‌های ورزشی به قهرمانی رسیده‌اند و هم اکنون در حال متحول کردن جهانند. او همچنین با تعدادی از بزرگترین رهبران مثبت‌گرای زمان حاضر مصاحبه کرده و در مورد رهبران مثبت‌گرای تاریخ، به تحقیق پرداخته و راز موفقیت آن‌ها را کشف نموده. جان گوردون در این کتاب پیشِ رو، آنچه را که آموخته با دیگران به اشتراک می‌گذارد و چارچوبی جامع در مورد رهبری مثبت‌گرا که سرشار از اصول اثبات شده، داستان‌های گیرا، ایده‌های کاربردی، و تمرینات مختلف است را در اختیار خوانندگان قرار می‌دهد که به کمک آن‌ها می‌توانند تبدیل به رهبرانی مثبت‌گرا شوند.

در رهبری مثبت‌گرا، قدرتی نهفته است که شما و گروهتان می‌توانید بهره‌مند شدن از آن را از همین امروز شروع کنید.

شنیدن کتاب قدرت رهبری مثبت‌گرا  را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که می‌خواهند در کسب و کارشان موفق شوند پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۶ ساعت و ۳۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۶۴٫۰ مگابایت
زمان۰۶ ساعت و ۳۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۶۴٫۰ مگابایت