۵۰ باید و نباید در زندگی زناشویی

دانلود و خرید ۵۰ باید و نباید در زندگی زناشویی

۴٫۳ از ۱۲۶ نظر
۴٫۳ از ۱۲۶ نظر

برای خرید و دانلود   ۵۰ باید و نباید در زندگی زناشویی  نوشته  فرهنگ هلاکویی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

نظرات کاربران

mahla
عالی بوووووود
Nafiseh
عالی مثل همیشه قسمت کوچکی از صحبتهای دکتر که به نظر من عالی بود: "وقتی اشتباهی شد اول میشه تغییرش داد دوم تصحیحش کرد سوم میشه جبرانش کرد و چهارم هر آسیبی و اتفاق بدی یه فرصت تازه ست برای اینکه در یک مرحله و سطح و منطقه دیگری حرکت کرد"
Niloofar
عالی بود ، مطالب شماره گذاری و دسته بندی شده و توسط بیان شیوای دکتر هلاکویی عزیز همراه با طنز خاصی که در کلامشون دارن ارائه میشود ، بنظرم خوبه که زوج ها این کتاب رو گوش بدن :)
کاربر ۱۴۵۹۴۸۲ عاااالی بود.
کتاب سخنرانی های آقای هولاکویی هستند در مورد روانشناسی رابطه همسران . مواردی که توضیح میدهند خیلی کاربردی هستند. همه افراد می‌توانند بفهمند و در زندگی به کار ببرند. لحن خنده دار ایشان در بعضی موارد به جذابیت بحث افزوده است
SAEED DARVISHpoor
شدیدا توصیه میکنم.
hamedmike
بسیار توصیه میشه . دکتر هلاکویی از بهترین ها هستن 👌🏻
selin √°_° ო
توصیح میکنم
آیسان
من این سخنرانیه دکتر هلاکویی رو جایه دیگه ای گوش کردم ولی بنظرم لازمه هر کسی که قصد ازدواج داره قبل از ازدواج اینها رو بشنوه و حتی خیلی خوبه اگر دو نفر با هم گوش بدن و در مورد هر کدوم از موارد نظراتشون رو بیان کنن چون ریشه بسیاری از مشکلات خانواده در همین پنجاه باید و نباید هستش
کاربر ۲۷۲۱۷۲۲
خوب بود. ولی منکه اصلا نمیتونم هیچ کدام ازاین کتابارو دان کنم،متاسفانه!
کاربر ۱۹۵۲۱۳۴
به نظر من خوب بود
صفحه قبل۱۲...۵صفحه بعد