روان پزشکی و نوروماسکولار در کودکان

دانلود و خرید کتاب روان پزشکی و نوروماسکولار در کودکان

مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب روان پزشکی و نوروماسکولار در کودکان  نوشته  ایمان وفایی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب روان پزشکی و نوروماسکولار در کودکان

کتاب روان پزشکی و نوروماسکولار در کودکان نوشته ایمان وفایی مجموعه‌ای کامل از آخرین اطلاعات به روز شده مربوط به درس پزشکی است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده است. این اثر همچنین شامل مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقا و بورد تخصصی است.

درباره کتاب روان پزشکی و نوروماسکولار در کودکان

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب روان پزشکی و نوروماسکولار در کودکان مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

کتاب قاعده روان پزشکی و نوروماسکولار در کودکان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب روان پزشکی و نوروماسکولار در کودکان به کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۲۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۳۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۳/۱۰
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۶۵۹-۱۹-۱
تعداد صفحات۵۲۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۳۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۳/۱۰
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۶۵۹-۱۹-۱