با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
حکایت دولت و فرزانگی

دانلود و خرید کتاب حکایت دولت و فرزانگی

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب حکایت دولت و فرزانگی  نوشته  مارک  فیشر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب حکایت دولت و فرزانگی

کتاب حکایت دولت و فرزانگی اثری از مارک فیشر است که با ترجمه محمدصدیق سپهری‌نیا می‌خوانید. این کتاب داستانی دارد که بیدارتان می‌کند و کمکتان می‌کند تا در مسیر آگاهی ذهن و ثروتمندی ذهنی قدم بگذارید. 

درباره کتاب حکایت دولت و فرزانگی

حکایت دولت و فرزانگی داستان جوانی است که در پی کسب ثروت و دولتمندی است. او درباره هدفی که دارد با عمویش گفتگو می‌کند و به پیرمرد ثروتمندی معرفی می‌شود. آن‌ها باهم ملاقات می‌کنند و پیر به او کمک می‌کند تا ثروت را درک کند. او برای این جوان که از او راهنمایی می‌طلبد رازهایی را آشکار می‌کند که به او کمک می‌کند تا ذهنش را ثروتمند و دانا کند و در آینده به همان ثروتی که می‌خواهد دست یابد.

مارک آلن که ناشر این کتاب به زبان انگلیسی است درباره این اثر اینطور گفته است: «هر دوره‌ تاریخی داستان‎های خاص خود را می‎طلبد؛ داستان‎هایی که بر اساس فرهنگ و بستر هر جامعه حقیقتی سودمند را تقویت می‎کنند. این کتاب کوچک، داستانی عجیب و قوی است که یکی از بهترین و مفیدترین حقیقت‌ها را آشکار ساخته و به ما عرضه می‎کند؛ این حقیقت که توانگری، ثروت و زندگی خوب و سرشار از موفقیت، هدفی است که در صورت یادگیری اصول کامیابی و به کار بستن آن، همه‌ی ما می‎توانیم به آن دست یابیم.

شاید بتوان گفت که داستان، بهترین ابزار برای بیان این حقیقت‌هاست؛ چون در سادگی داستان، می‎توانیم با ضمیر ناخودآگاهمان به طور مستقیم ارتباط برقرار کنیم و دگرگونی‎های مثبت فراوانی را در زندگیمان خلق کنیم.

توصیه می‌شود این کتاب را بارها بخوانید و راهکارهای آن را به کار ببندید. کتابی عالی که می‌تواند شما را نسبت به ثروتمندی بیدار کرده و در بسیاری جهات ثروتمند کند که برخی از این آموزه‌ها ارزشمندتر از ثروت مادی است.»

کتاب حکایت دولت و فرزانگی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

اداستان انگیزشی حکایت دولت و فرزانگی را به تمام کسانی که در زندگی در جستجوی هدفی هستند و هدفی را دنبال می کنند، توصیه می کنیم. 

درباره مارک فیشر

مارک فیشر در ژوئیه سال ۱۹۶۸ در بریتانیا به دنیا آمد. فیشر به‌عنوان یکی از معروف‌ترین و بزرگ‌ترین نویسندگان، منتقدان و نظریه‌پردازان فرهنگی به شمار می‌رود. 

از او آثار مهم بسیاری به جا مانده است که مهم‌ترین‌هایش کتاب‌های گلف باز و میلیونر، حکایت ثروت فرزانگی، حکایت عشق و خوشبختی، حکایت دولت و فرزانگی، حکایت آن‌که دلسرد نشد، معبد میلیونرها، فروشنده و میلیونر، وصیت‌نامه میلیونر و راه و رسم میلیونرها اشاره کرد. فیشر در ۱۳ ژانویه سال ۲۰۱۷ از دنیا رفت.

بخشی از کتاب حکایت دولت و فرزانگی

- «بسیار خوب. این اولین قدم است. بیشتر مردم باور ندارند که کسب دولتمندی رمز و رازی داشته باشد و باور ندارند که می‎توانند ثروتمند شوند. البته حق دارند. اگر فکر کنی نمی‎توانی ثروتمند شوی، ثروتمند نخواهی شد. باید با این باور شروع کنی که می‎توانی ثروتمند شوی، سپس باید با شور و اشتیاق خواهان آن باشی. بیشتر مردم آماده‌ی پذیرش این رموز نیستند، حتی اگر به زبانی بسیار ساده برای‌شان فاش شود. بزرگ‎ترین محدودیت مردم کمبود تخیّل خودشان است. به همین دلیل است که رموز ثروتمندی در همه‎ی دنیا تا این حد دور از دسترس مانده است.»

ثروتمند با متانت تمام ادامه داد: «تا حدی شبیه نامه‌ی ربوده شده در داستان ادگار آلن‎پو است. آیا به یاد داری؟ داستان نامه‌ای که پلیس به دنبال آن بود و نمی‎توانست آن را پیدا کند، اما دلیلش این بود که در جایی پنهان نشده بود، بلکه در جایی که اصلاً گمان نمی‎رفت قرار داشت، در معرض دید! کمبود تخیّلشان و تعصبات برگرفته از تجربیاتشان، آنها را از یافتن نامه باز می‎داشت. آنها اصلاً انتظار نداشتند آن را در معرض دید بیابند. از این رو، هیچ وقت پیدایش نکردند.»

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۰۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۱/۱۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۵۱-۵۴۵-۰
تعداد صفحات۱۰۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۱/۱۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۵۱-۵۴۵-۰