با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
یاشام بویدا دنیز

دانلود و خرید کتاب یاشام بویدا دنیز

ایران موعاصیر شئعیر آنتولوژیسی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب یاشام بویدا دنیز  نوشته  علی‌ریضا قزوه  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب یاشام بویدا دنیز

یاشام بویدا دنیز؛ ایران موعاصیر شئعیر آنتولوژیسی را علیرضا قزوه، مصطفی علیپور و محمد جواد آسمان گردآوری کرده‌اند و وحید طلعت هم آن را به زبان ترکی برگردانده است. کتاب یاشام بویدا دنیز را انتشارات سوره مهر منتشر کرده است.

درباره کتاب یاشام بویدا دنیز

کتاب یاشام بویدا دنیز، ترجمه ترکی گزیده اشعار بیش از هشتاد شاعر معاصر ایران با خط فارسی است. این کتاب با اشعاری از نیما یوشیج (بنیان گذار شعر نو فارسی) آغاز شده و تا شاعران نسل جوان امروز ادامه پیدا می‌کند.  

انتخاب اشعار را ، دکتر علیرضا قزوه، مصطفی علی پور و محمّدجواد آسمان بر عهده داشته‌اند و برای انتخابشان تلاش کرده‌اند آنتولوژی نسبتاً جامعی از شاعران معاصر ایران فراهم کنند. به همین دلیل، اشعار نمایندگان اصلی و عمده  همه طیف‌های جدی و مورد اعتنای شعر معاصر، در این کتاب جمع شده است.

برای ترجمه  بهتر، ترجیحاً شعرهای تازه شاعران معاصر مورد بررسی و انتخاب قرار گرفته، شعرهای خوب و  ترجمه پذیر شاعران کهن‌سرا هم در این کتاب آمده است. 

خواندن کتاب یاشام بویدا دنیز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به شعر که به ترکی مسلط هستند پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۴۲ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۳/۲۶
تعداد صفحات۱۴۲صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۳/۲۶