با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
امور مالی و تأمین وجوه در ورزش

دانلود و خرید کتاب امور مالی و تأمین وجوه در ورزش

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب امور مالی و تأمین وجوه در ورزش  نوشته  باب استوارت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب امور مالی و تأمین وجوه در ورزش

کتاب امور مالی و تأمین وجوه در ورزش اثری از باب استوارت با ترجمه  دکتر بهرام یوسفی، عضو هیئت علمی دانشگاه رازی کرمانشاه و بهزاد ایزدی عضو هیئت علمی دانشگاه کردستان است. این اثر راهنمای مفیدی برای تمام مدیران و برنامه‌ریزان مالی و اقتصادی فعالیت‌های ورزشی است.

تربیت بدنی و علوم ورزشی به عنوان یک حوزه علمی دانشگاهی در سال‌های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی روند رو به رشدی را در تمامی زمینه‌های آموزشی، پژوهشی و اجرایی داشته است. یکی از مسائل مهم مورد توجه مسئولان و برنامه‌ریزان، شناسایی، فراهم سازی و تقویت زمینه‌های لازم برای تولید علوم ورزشی و به کارگیری آن در عرصه‌های ورزش قهرمانی و میادین بین‌المللی است.

پژوهشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سال ۱۳۷۷ تاسیس شد و تلاش کرد تا فعالیت‌های پژوهشی‌اش را با هدف تولید روش و انتقال یافته‌های نوین علمی به جامعه ورزش و علاقمندان به نشر آثار علوم ورزشی همسو کند. پژوهشکده با همکاری ناشران دانشگاهی از سال ۱۳۷۹ وارد حوزه چاپ و نشر کتب علمی حوزه تربیت بدنی و ورزش شد و در سال ۱۳۹۰ مجوز انتشار کتاب را از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت کرد.

پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی با عنایت به مجوز انتشارات تخصصی و دولتی خود، اقدام به دریافت، داوری و چاپ کتاب علمی فاخر اساتید، پژوهشگران و دانشجویان در حوزه تربیت بدنی نمود که با توجه به نیاز مخاطبین از رشد فزاینده‌ای در این چند سال برخوردار بوده و باعث شده تا پژوهشگاه به عنوان قطب علمی کشور مطرح گردد. 

باب استوارت در کتاب امور مالی و تأمین وجوه در ورزش به مخاطبانش کمک می‌کند تا درکی عمیق از ساختارهای مالی و تجاری ورزش در زمینه‌های گوناگون به دست بیاورند. 

کتاب امور مالی و تأمین وجوه در ورزش را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

خواندن این کتاب را به تمام مدیران مالی و حسابداران برنامه‌های مختلف ورزشی پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۰۷ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۳/۰۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۲۸۸۲-۱-۲
تعداد صفحات۳۰۷صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۳/۰۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۲۸۸۲-۱-۲