با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آشنایی با حلقه های تولید شده توسط یکالها

دانلود و خرید کتاب آشنایی با حلقه های تولید شده توسط یکالها

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آشنایی با حلقه های تولید شده توسط یکالها  نوشته  ناهید اشرفی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آشنایی با حلقه های تولید شده توسط یکالها

کتاب آشنایی با حلقه های تولید شده توسط یکالها اثر ناهید اشرفی یکی از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه سمنان برای دانشجویان و پژوهشگران رشته فیزیک و ریاضیات است.

انتشارات دانشگاه سمنان با بهره گیری از حدود ۵۰۰ نفر هیات علمی در دانشکده‌ها و گروه‌های آموزشی مختلف خود مفتخر به تالیف و ترجمه بیش از ۱۰۰۰۰۰ صفحه محتوای آموزشی در بیش از ۳۰۰ عنوان کتاب چاپی بوده و در تولید و توسعه هرچه بیشتر علوم و فنون نوین در ایران عزیز تلاش می‌نماید.

بیش از ۵ عنوان از کتاب‌های اساتید هیات علمی این دانشگاه به چاپ سوم رسیده و بیش از ۳۰ عنوان نیز چاپ دوم خود را پشت سر گذاشته‌اند و به عنوان مراجع علمی و آموزشی در دانشگاه‌های کشور مورد استفاده علم آموزان قرار گرفته‌اند.

این انتشارات در راستای ترویج علم و فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی موفق به چاپ بیش از ۲۰ عنوان کتاب در زبان‌های عربی، انگلیسی و فرانسوی شده و تلاش‌ها در راستای صادرات علمی همچنان ادامه داشته و خواهد داشت.

کتاب‌های انتشارات دانشگاه سمنان همگی ویژگی‌های برجسته‌ای همچون تالیف و ترجمه توسط کادر علمی مجرب و بنام، همکاری با مولفین و مترجمین غیر دانشگاهی، بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز دنیا در صنعت چاپ و رعایت اصول و استانداردهای نگارشی و ادبی هستند.

خواندن کتاب آشنایی با حلقه های تولید شده توسط یکالها را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

تمامی دانشجویان و پژوهشگران فیزیک و ریاضیات مخاطبان این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴۹ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۳/۰۲
شابک‫۹‫۷۸-۶۰۰-۸۴۲۴-۰۷-۹
دسته بندی
تعداد صفحات۲۴۹صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۳/۰۲
شابک‫۹‫۷۸-۶۰۰-۸۴۲۴-۰۷-۹