با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ارزیابی ایمنی فرآیندی در صنایع شیمیایی

دانلود و خرید کتاب ارزیابی ایمنی فرآیندی در صنایع شیمیایی

راهنمای کاربران برای تحلیل ریسک کمی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ارزیابی ایمنی فرآیندی در صنایع شیمیایی  نوشته  مهدی پروینی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب ارزیابی ایمنی فرآیندی در صنایع شیمیایی

کتاب ارزیابی ایمنی فرآیندی در صنایع شیمیایی اثر مهدی پروینی و شیما بهرامی‌زاده سجادی یکی از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه سمنان برای دانشجویان صنایع است.

انتشارات دانشگاه سمنان با بهره گیری از حدود ۵۰۰ نفر هیات علمی در دانشکده‌ها و گروه‌های آموزشی مختلف خود مفتخر به تالیف و ترجمه بیش از ۱۰۰۰۰۰ صفحه محتوای آموزشی در بیش از ۳۰۰ عنوان کتاب چاپی بوده و در تولید و توسعه هرچه بیشتر علوم و فنون نوین در ایران عزیز تلاش می‌نماید.

بیش از ۵ عنوان از کتاب‌های اساتید هیات علمی این دانشگاه به چاپ سوم رسیده و بیش از ۳۰ عنوان نیز چاپ دوم خود را پشت سر گذاشته‌اند و به عنوان مراجع علمی و آموزشی در دانشگاه‌های کشور مورد استفاده علم آموزان قرار گرفته‌اند.

این انتشارات در راستای ترویج علم و فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی موفق به چاپ بیش از ۲۰ عنوان کتاب در زبان‌های عربی، انگلیسی و فرانسوی شده و تلاش‌ها در راستای صادرات علمی همچنان ادامه داشته و خواهد داشت.

کتاب‌های انتشارات دانشگاه سمنان همگی ویژگی‌های برجسته‌ای همچون تالیف و ترجمه توسط کادر علمی مجرب و بنام، همکاری با مولفین و مترجمین غیر دانشگاهی، بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز دنیا در صنعت چاپ و رعایت اصول و استانداردهای نگارشی و ادبی هستند.

خواندن کتاب ارزیابی ایمنی فرآیندی در صنایع شیمیایی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

تمامی دانشجویان صنایع مخاطبان این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۰۸ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۳/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۰۶۵-۰۳-۷
دسته بندی
تعداد صفحات۱۰۸صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۳/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۰۶۵-۰۳-۷