با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اکسیژن

دانلود و خرید کتاب اکسیژن

به زندگی‌ات جان تازه‌ای ببخش

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اکسیژن  نوشته  امیر علی محمدزاده  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب اکسیژن

امیرعلی محمدزاده نویسده کتاب اکسیژن قرار است به همه ما کمک کند تا به زندگی‌مان جان تازه‌ای ببخشیم. این اثر با قوانین ساده و کاربردی خود کمک می‌کند تا شادی و آرامش را به خانه‌های خود دعوت کنیم. 

درباره کتاب اکسیژن

داشتن یک زندگی شاد، زندگی است که همه ما انتظار آن را داریم و برای رسیدن به آن تلاش می‌کنیم. اما همیشه عوامل بسیاری وجود دارند که ممکن است مانع ما برای رسیدن به شادی و آرامش شوند. اگر انسان یاد بگیرد که حال درونی خود را خوب کند، می‌تواند به شادی و آرامشی که انتظار دارد، برسد. اما همین عوامل می‌توانند بر احوال درونی انسان نیز موثر باشد و او را از داشتن حال خوش منع کند. 

راه چاره در چیست؟

امیرعلی محمدزاده در کتاب اکسیژن، با ترکیب علم، فلسفه، روانشناسی و تجربیات شخصی خود در مربی‌گری، به مخاطبانش کمک می‌کند تا در پیدا کردن این شادی و آرامش، موفق باشند. این کتاب قوانینی طلایی را گردآوری کرده است که به همه کمک می‌کند دیدگاه دیگری نسبت به زندگی به دست بیاورند. مثال‌های این کتاب به ملموس شدن مطالب بیان شده کمک می‌کند و در نهایت، تمام کسانی را که در زندگی خود، هدفی دارند، مدد می‌دهد تا به هدفشان برسند.

کتاب اکسیژن را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

خواندن کتاب اکسیژن را به تمام دوست‌داران کتاب‌های حوزه موفقیت و خودیاری پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب اکسیژن

۱-روز خود را با انجام‌دادن یک کار کوچک شروع کنید

ژنرال ویلیام اچ مک ریون، بازنشسته نیروی دریایی آمریکا در کتاب «تخت خوابت را مرتب کن» اولین جمله‌ای که کتاب را با آن شروع کرده، این است: «اگر می‌خواهید دنیا را تغییر دهید، اول از مرتب‌کردن تختخواب‌تان شروع کنید».

بعضی وقت‌ها کارهای خیلی کوچکی وجود دارند که می‌توانیم با انجام‌دادن‌شان، نتایج شگفت‌آوری را ببینیم. کارهای کوچک بر اثر «اثر مرکب» تبدیل به نتایجی می‌شوند که باورش هم برایمان سخت ولی شگفت‌انگیز است. چیزی که انگیزه شروع یک روز تازه را به شما بدهد و بتواند حسی از غرور و افتخار را در دنیایی که گاهی زشتی‌ها آن را فرا می‌گیرند، به وجود بیاورد، همان انجام‌دادن کارهای کوچک است.

اگر می‌خواهید زندگی‌تان و شاید جهان را تغییر دهید، از مرتب‌کردن تختخواب‌تان شروع کنید.

۲- همه کارها را نمی‌توان تنهایی انجام داد

قانون دومی که باید یاد بگیریم، این است که در زندگی بدون کمک و حضور دیگران نمی‌توانیم دوران سخت و ناخوشی روزگار را پشت سر بگذاریم. به هیچ‌یک از ما قول این را نداده‌اند که از لحظات دردناک زندگی در امان باشیم؛ پس بهترین راه این است که همه ما گروهی از افراد خوب و کاردرست را برای رسیدن به مقصد زندگی در کنار خود داشته باشیم. یادتان باشد شما به تنهایی نمی‌توانید در دریا پارو بزنید، پس کسی را پیدا کنید که دوتایی پارو بزنید. تا جایی که می‌توانید دوست پیدا کنید و هرگز فراموش نکنید که موفقیت شما به همکاری با دیگران بستگی دارد.

۳- مهم‌ترین چیز وسعت قلب شماست

شاید در زندگی خود دارای محدودیت‌های فیزیکی و شرایط محیطی باشید یا افرادی را سراغ داشته باشید که با چنین محدودیت‌هایی دست‌وپنجه نرم می‌کنند.

«می‌دانم که تو هم گاهی دلت می‌گیرد و آرزو می‌کنی زندگی‌ات به‌کلی دگرگون شود. اگر در زندگی‌ات معجزه‌ای رخ نداده، نترس. نگران نباش. به یاد داشته باش خدا به کسانی کمک می‌کند که به خودشان کمک کنند». این حرف نیک ووی چیچ است؛ کسی که مادرزاد نه دست داشت و نه پا؛ اما او با اتکا به این جمله: آنهایی که به خدا ایمان دارند، توان خویش را احیا می‌کنند، معلولیت خودش را تبدیل به فرصت کرد و این نشان‌دهنده اهمیت وسعت قلب انسان است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۳/۲۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۵۳۱-۱۵-۲
تعداد صفحات۱۲۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۳/۲۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۵۳۱-۱۵-۲