با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ساخت دستوری هزار فعل فارسی

دانلود و خرید کتاب ساخت دستوری هزار فعل فارسی

ویژه فارسی‌آموزان چینی زبان

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ساخت دستوری هزار فعل فارسی  نوشته  محمدباقر میرزایی حصاریان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب ساخت دستوری هزار فعل فارسی

کتاب ساخت دستوری هزار فعل فارسی نوشته زانگ لی لی و لیلا گل‌پور و محمدباقر میرزایی حصاریان است. کتاب ساخت دستوری هزار فعل فارسی را انتشارات فارسی برای همه مخصوص فارسی‌آموزان چینی منتشر کرده است.

درباره کتاب ساخت دستوری هزار فعل فارسی

از نظر نحوی، افعال فارسی اطلاعات متعددی از قبیل شخص، شمار، زمان، ظرفیت، وجه، نمود، جهت و سبب را به نمایش می‌گذارند. کاربرد نابجای هر یک از اطلاعات یاد شده می‌تواند در برقراری ارتباط زبانی اختلال ایجاد کند. در واقع آموزش هر فعل به معنای آموزش مجموعه‌ای از نکات دستوری است که در صورت عدم توجه به این مساله، فارسی‌آموز یا با ترجمه از زبان خود ساخت دستوری فعل را شکل می‌دهد و یا با حدس و گمان‌های ناآگاهانه آن را به کار می‌برد و البته نتیجه در هر دو صورت، ایجاد اشکال در بیان صحیح خواهد بود؛ مثلاً، فارسی‌آموز اگر نداند که ظرفیت نحوی فعلی همچون «سوار شدن» به این شکل است که عاملی سوار وسیله‌ می‌شود و یا فعلی مانند «کمک کردن»ممکن است به صورت‌های «کسی به کسی کمک کردن»، « کسی کسی را کمک کردن» و «کسی کمک کسی کردن»به کار رود، آن‌گاه ممکن است به تولید جمله‌هایی نادرست دست بزند؛ بنابراین، می‌توان گفت که هر فعل برای خود ساخت نحوی ویژه‌ای دارد و لازم است فارسی‌آموزان با ساخت نحوی هر فعل آشنا شوند. کتاب «ساخت دستوری هزار فعل فارسی ویژه فارسی آموزان چینی زبان» با هدف تسهیل یادگیری زبان فارسی فارسی آموزان چینی زبان تهیه و چاپ شده است.

خواندن کتاب ساخت دستوری هزار فعل فارسی را به چه کسانی یپشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام استادان و مربیان آموزش زبان فارسی به چینی زبانان پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۷۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۲/۲۰
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۶۷۶۵-۲-۳
تعداد صفحات۱۷۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۲/۲۰
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۶۷۶۵-۲-۳