با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آزمایش های فیزیک ۱

دانلود و خرید کتاب آزمایش های فیزیک ۱

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آزمایش های فیزیک ۱  نوشته  علیرضا کشاورز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آزمایش های فیزیک ۱

آزمایش های فیزیک ۱ اثر دکتر علی‌رضا کشاورز است که در انتشارات آوند اندیشه به چاپ رسیده است.

 درباره کتاب آزمایش های فیزیک ۱

این کتاب شامل آزمایش‌هایی در زمینه فیزیک مکانیک و قسمت‌هایی از فیزیک حرارت است. کتاب حاضر به منظور استفاده دانشجویان کارشناسی و کاردانی رشته‌های مختلف علوم پایه و مهندسی و دروس آزمایشگاه فیزیک پایه ۱ آزمایشگاه فیزیک ۱ مهندسی، آزمایشگاه فیزیک مکانیک و آزمایشگاه فیزیک عمومی با توجه به سرفصل‌های مربوط نوشته شده است.

در تنظیم متن این کتاب سعی شده است که در ابتدا مبانی نظری هر آزمایش به زبان ساده اما کامل آورده شود تا دانشجو با علم به آن، دست به عمل بزند و آموخته‌های خود را به صورت تجربی بیازماید. روش انجام آزمایش‌ها پس از مطالعه شیوه کار دانشگاه‌های مختلف و تجربه تدریس گردآوری و تالیف شده است. در پایان هر آزمایش، پرسش‌ها و تمرین‌هایی برای تحقیق و مطالعه بیشتر گنجانده شده است.

آزمایش‌های مطرح شده اندکی فراتر از برنامه یک نیمسال است از این رو بسته به امکانات موجود در هر آزمایشگاه، نظر استاد و علاقه دانشجویان می‌توان تعدادی از آزمایش‌ها را انتخاب کرد و انجام داد. هرچند مطالعه آزمایش‌هایی که امکان انجام آنها وجود ندارد نیزخالی از لطف نیست و می‌تواند مکمل دروس نظری باشد.

 خواندن کتاب آزمایش های فیزیک ۱ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 دانشجویان رشته‌های مهندسی و علوم پایه


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۲۴ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۶/۰۲/۲۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۸۴۱۱-۴۰-۹
دسته بندی
تعداد صفحات۲۲۴صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۶/۰۲/۲۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۸۴۱۱-۴۰-۹