وسایل کمک شنوایی (2020)

دانلود و خرید کتاب وسایل کمک شنوایی (2020)

مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب وسایل کمک شنوایی (2020)  نوشته  فاطمه شجاع صفت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب وسایل کمک شنوایی (2020)

کتاب وسایل کمک شنوایی (2020) نوشته فاطمه شجاع‌صفت مجموعه‌ای کامل از آخرین اطلاعات به روز شده مربوط به درس پزشکی است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده است. این اثر همچنین شامل مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقا و بورد تخصصی است.

درباره کتاب وسایل کمک شنوایی (۲۰۲۰)

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب وسایل کمک شنوایی (۲۰۲۰) مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

کتاب وسایل کمک شنوایی (۲۰۲۰) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب وسایل کمک شنوایی (۲۰۲۰) به کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۹۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۶۳,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۲/۲۰
شابک۹۷۸-۹۶۴-۹۵۶۱۱-۴-۱
تعداد صفحات۱۹۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۶۳,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۲/۲۰
شابک۹۷۸-۹۶۴-۹۵۶۱۱-۴-۱