با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آشنایی با مفاهیم قرآنی (جلد دوم)

دانلود و خرید کتاب آشنایی با مفاهیم قرآنی (جلد دوم)

خانواده، اخلاق، دانش

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آشنایی با مفاهیم قرآنی (جلد دوم)  نوشته  عبدالحسین فخاری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آشنایی با مفاهیم قرآنی (جلد دوم)

کتاب خانواده، اخلاق، دانش جلد دوم مجموعه آشنایی با مفاهیم قرآنی است که انتشارات گوی با همت عبدالحسین فخاری برای تمام علاقه‌مندان به علوم دینی و مسلمانان منتشر کرده است. این مجموعه کتاب کتاب با نگاهی دقیق و موشکافته به مفاهیم اصلی قرآن می‌پردازد.

درباره مجموعه آشنایی با مفاهیم قرآنی

قرآن، کتاب خواندنى است؛ باید آن را بخوانى! عجیب است که وقتى شما قرآن می‌خوانید، خدا با صدای خودتان با شما حرف می‌زند و شما نامه خدا را به خودت قرائت می‌کنید! قرآن، کتاب الهى است؛ نامه خداست براى بندگانش؛ پیام خالق است براى مخلوق و هرچه هست، این است که سرنوشت شما با قرآن گره خورده است. در کشور قرآن به دنیا آمدىد و از همان هنگام با آواى خوش قرآن آشنا و با طنین تلاوت قرآن، بالنده شدید؛ چون به سفر رفتید از زیر قرآن گذشتید و شب‌هاى قدر قرآن بر سر نهادید و هدیه ازدواجتان به همسرتان قرآن بود و مبناى ادب و اخلاق و باورها و قوانین و کسب و کار و اقتصاد و تربیت و ازدواجت، رهنمودهاى قرآن بود و مونس تنهایى و شبهاى نیایش و منبع علم، معرفت و پرواز به ملکوت تهذیب و عرفان.

البته آموختید که قرآن، یک همراه جدا نشدنى هم دارد. و آن یک ترجمان، یک روشنگر، یک مفسر، یک مبین امامان از عترت پیامبرند که هرگز از آن جدا نمى‌شوند و باید در پناه هردو درآیید تا رستگار شوید. اگر قرآن کتاب علم و معرفت است که هست، باید از آن بیاموزید، اگر کتاب زندگى است که هست، باید طبق آن زندگى کنید، اگر کتاب حقایق است که هست، باید حقایقش را بشناسید، ا گر کتاب تاریخ است که هست، باید از تاریخش توشه بردارید و عبرت بگیرید، اگر کتاب قانون است که هست، باید قوانینش را بدانید و به کار بندید. باید بدانید که این کتاب معلم چه بزرگانى بوده و چه کسانى را ارتقاء داده است: قرآن معلم و مربى پیامبر و امامان(ع) بوده است؛ معلم خیل صالحان و پاکان و پارسایان و فرهیختگان در طول این چهارده سده بوده است؛ آنها هر بار که قرآن می‌خوانده‌اند، ارتقاء می‌یافته‌اند؛ در هر قرائت جدید، نکته‌اى جدید در مى‌یافته‌اند و بطنى نو از بطون این منشور الهى برایشان مکشوف می‌شده است؛ این قرآن بوده که آنها را می‌ساخته؛ تربیت مینموده؛ آرامش می‌بخشیده و راه نشان می‌داده است؛ قرآن، یک ریسمان الهى بوده که طالب بزرگى و معرفت از طریق آن، به بزرگى رسیده است. این مجموعه به شما کمک می‌کند کتاب آسمانی دین خود را بهتر بشناسید و از آن به عنوان چراغ راهی برای رستگاری در جهان و آخرت بهره ببرید. مجموعه آشنایی با مفاهیم قرآنی شما را با اصلی‌ترین و اساسی‌ترین مفاهیم دین آشنا می‌کند و کمک می‌کند خوشبختی حقیقی را تجربه کنید.

عناوین جلدهای مجموعه آشنایی با مفاهیم قرآنی:

جلداول: خلقت، حقوق، اقتصاد

جلد دوم: خانواده، اخلاق، دانش

جلد سوم: دین، پیامبران، مردم

جلد چهارم: خدا، رسالت، امامت

جلد پنجم: مهدویت، رجعت، قیامت

خواندن مجموعه آشنایی با مفاهیم قرآنی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مجموعه آشنایی با مفاهیم قرآنی را به تمام مسلمانانی که به دنبال رستگاری در جهان و آخرت هستند و می‌خواهند قرآن چراغ راهشان باشد پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۷۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۲۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۶۳۵-۱۱-۰
تعداد صفحات۱۷۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۹,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۲۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۶۳۵-۱۱-۰