کتاب مرور سریع بر انکولوژی، ایمونولوژی و ژنتیک انسانی در کودکان اثر مهدیه‌سادات کسائی‌زادگان مهابادی

دانلود و خرید کتاب مرور سریع بر انکولوژی، ایمونولوژی و ژنتیک انسانی در کودکان

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مرور سریع بر انکولوژی، ایمونولوژی و ژنتیک انسانی در کودکان  نوشته  مهدیه‌سادات کسائی‌زادگان مهابادی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب مرور سریع بر انکولوژی، ایمونولوژی و ژنتیک انسانی در کودکان

کتاب مرور سریع بر انکولوژی، ایمونولوژی و ژنتیک انسانی در کودکان نوشته مهدیه سادات کسائی‌زادگان مهابادی، مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به پزشکی پایه است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. این کتاب شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون است.

درباره کتاب مرور سریع بر انکولوژی، ایمونولوژی و ژنتیک انسانی در کودکان

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب مرور سریع بر انکولوژی، ایمونولوژی و ژنتیک انسانی در کودکان با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب مرور سریع بر انکولوژی، ایمونولوژی و ژنتیک انسانی در کودکان مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتابمرور سریع بر انکولوژی، ایمونولوژی و ژنتیک انسانی در کودکان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب مرور سریع بر انکولوژی، ایمونولوژی و ژنتیک انسانی در کودکان برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۲/۱۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۸۴-۷
تعداد صفحات۱۲۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۹,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۲/۱۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۸۴-۷