با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آبشار اندیشه

دانلود و خرید کتاب آبشار اندیشه

۲۳۰ گزینه برای تقویت و پرورش فکر

۲٫۰ از ۱ نظر
۲٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آبشار اندیشه  نوشته  علی شعیبی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آبشار اندیشه

کتاب آبشار اندیشه نوشته علی شعیبی است. این کتاب ۲۳۰ گزینه برای تقویت و پرورش فکر را در اختیار شما قرار می‌دهد. کتاب آبشار اندیشه را انتشارات قدرولایت منتشر کرده است.

مؤسسه فرهنگی هنری قدرولایت از ابتدای سال ۱۳۷۲ پس از هشدارهای هوشمندانه رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر وجود تهاجم گسترده فرهنگی علیه انقلاب اسلامی و باورهای اسلام ناب، تأسیس شد تا با حضور در عرصه فرهنگی، به اندازه توان خود، در گسترش فرهنگ انقلاب اسلامی و پیام آن و نیز در افشای ترفندهای فرهنگی دشمنان و عوامل آنان، بكوشد و وظیفه خود را انجام دهد.

این مؤسسه موفق شده است در زمینه تبیین و نشر رهنمودها و اندیشه حضرت امام خمینی، بنیانگذار جمهوری اسلامی، و رهبر معظم انقلاب اسلامی، خلف صالح امام خمینی (ره)، قدم‌هایی بردارد و همچنین نسبت به بررسی، پژوهش، تدوین و نشر موضوع‌هایی كه مورد اشاره و مطالبه آنان بوده است اقدام کند. تاریخ معاصر ایران و مسائل و جریانات روز، از جمله مطالبات رهبری بوده‌اند كه مؤسسه با اهتمام ویژه‌ای آنها را دنبال كرده است.

مؤسسه فرهنگی هنری قدرولایت در سه گروه سنّی: كودكان، نوجوان، جوانان و عموم به نشر نتایج بررسی‌ها و پژوهش‌های خود اقدام كرده است.

مؤسسه فرهنگی هنری قدرولایت، در سال ۱۳۸۸، در سی سالگی پیروزی انقلاب اسلامی به عنوان ناشر برگزیده در نشر فرهنگ انقلاب در سی سال انقلاب اسلامی برگزیده شد و در سال ۱۳۸۹ ناشر برگزیده بیست‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی كتاب تهران شد. این مؤسسه همچنین در همین سال به عنوان ناشر برگزیده سیزدهمین جشنواره انتخاب كتاب دوسالانه دفاع مقدس معرفی شد.

مؤسسه فرهنگی هنری قدرولایت در سال ۱۳۹۳ در جشنواره بزرگداشت حماسه ۹ دی از سوی ستاد پاسداشت حماسه ماندگار ۹ دی ( همایش ملی علمداران بصیرت ) به عنوان ناشر برگزیده در حوزه كتاب مورد تجلیل قرار گرفت.

موسسه فرهنگی هنری قدرولایت در سال‌های ۱۳۹۲ و ۱۳۹۵در چهارمین و هفتمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس برگزیده شد. همچنین در هفدهمین دوره انتخاب بهترین کتاب دفاع مقدس به عنوان خادم نشر تهران انتخاب شد.

همچنین موسسه قدرولایت در جشنواره شهید سید علی اندرزگو در سال ۱۳۹۶ به عنوان برگزیده انتخاب شد.

درباره کتاب آبشار اندیشه

یکی از موثرترین کارها برای موفقیت انسان ها در زندگی، آگاهی از شیوه تفکر است، یعنی ما باید بدانیم به چه فکر کنیم. کسی که درست فکر کردن را درست یاد بگیرد بهتر زندگی می‌کند و راحت‌تر با موجودات اطراف خود ارتباط برقرار می‌کند. باید بدانیم که جهل و نادانی عامل بسیاری از بدبختی‌های مردم است. کسی که فکر نمی‌کند، نمی‌تواند راه درست را از غلط تشخیص بدهد و همیشه در زندگی به مشکل می‌خورد. این کتاب با بیان ۴۶ موضوع فکری در حدود ۲۳۰ بخش سعی دارد با آشنا کردن شما با مسائل مختلف ذهنتان را تقویت کرده و شیوه صحیح فکر کردن را به شما عزیزان آموزش دهد.

این کتاب کودک شما را با دنیای خلاقیت و تمرکز آشنا می‌کند و کمک می‌کند بتواند جهان را جور دیگری ببیند، کتاب آبشار اندیشه کودک شما را به دنیای بزرگ و بی‌نهایت تفکر می‌برد و ذهنش را تقویت می‌کند.

خواندن کتاب آبشار اندیشه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که به دنبال خلاقیت کودکانشان هستند پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۷۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۲/۰۶
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۹۵-۶۱۶-۴
تعداد صفحات۷۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۲/۰۶
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۹۵-۶۱۶-۴