با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مدیریت در چند دقیقه

دانلود و خرید کتاب مدیریت در چند دقیقه

مفهوم‌های کلیدی دنیای مدیریت به زبان ساده

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مدیریت در چند دقیقه  نوشته  فیلیپا اندرسون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مدیریت در چند دقیقه

مدیریت در چند دقیقه کتابی نوشته فیلیپا اندرسون است که با ترجمه سیدعلی‌اکبر رضوی حائری منتشر شده است. این کتاب یکی از مجموعه کتاب‌های در چند دقیقه است که به مفهوم‌های کلیدی دنیای مدیریت به زبان ساده می‌پردازد.

این مجموعه برگرفته از کتاب‌های in minutes از انتشارات Quercus است که هریک به موضوعی در حوزه علوم پایه یا علوم انسانی می‌پردازد. هر کتاب شامل حدود دویست سرفصل و شرحی مختصر بر هر کدام است که با تصویرهایی مرتبط همراه شده است. هر یک از این کتاب‌ها دائرةالمعارفی است کوچک و مصور با زبانی ساده و عامه فهم و مناسب برای آشنایی مقدماتی با علوم مختلف.

مجموعه در چند دقیقه شما را برای دانستن همراهی می‌کند و کمک می‌کند درک بهتری از جهان داشته باشید، بتوانید مفاهیم را درک کنید و از آنها لذت ببرید.

در این کتاب با اصول مدیریت آشنا می‌شوید و از آن لذت خواهید برد.  

خواندن کتاب مدیریت در چند دقیقه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به اصول مدیریت و کسانی که همواره به دنبال دانستن هستند پیشنهاد می‌کنیم. 

درباره  فیلیپا اندرسون

فیلیپا اندرسن نویسنده این کتاب، نویسنده مقاله‌ها و کتاب‌های متعددی در حوزه تجارت و مشاور ارتباطات است. او سابقا مشاور مدیرعامل شرکتبریتیش پترولیوم بوده است.

 درباره سید علی‌اکبر رضوی حائری

سیدعلی اکبر رضوی حائری، مترجم این کتاب، از مترجم‌های باسابقه در ترجمه مقاله‌ها و کتاب‌های علمی برای عموم است. او از سال ۱۳۸۸ در نشریه دانستنیها به ترجمه متن‌های علمی پرداخته و تاکنون چند کتاب علمی برای عموم ترجمه و منتشر کرده است.


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۱۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۳,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۲/۰۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۳۹-۱۵۴-۲
تعداد صفحات۴۱۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۳,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۲/۰۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۳۹-۱۵۴-۲