با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
گزارش مشروح همایش فرهنگ دفاعی - امنیتی براساس آموزه های مهدوی

دانلود و خرید کتاب گزارش مشروح همایش فرهنگ دفاعی - امنیتی براساس آموزه های مهدوی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب گزارش مشروح همایش فرهنگ دفاعی - امنیتی براساس آموزه های مهدوی  نوشته  کاظم زارع  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب گزارش مشروح همایش فرهنگ دفاعی - امنیتی براساس آموزه های مهدوی

گزارش مشروح همایش فرهنگ دفاعی - امنیتی براساس آموزه های مهدوی اثر کاظم زارع و عباسعلی فرزندی از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه و پژوهشگاه دفاع ملی است.

اين دانشگاه و پژوهشگاه از مراکز علمی کلیدی و حساس در عرصه مسائل راهبردی اسـت که از بدو تشکیل و راه‌اندازی آن، پـس از پیـروزی انقلاب اسلامی، در صحنه آموزش مسائل دفاعی- امنیتی و متناسـب بـا اهـداف جمهـوری اسلامی در سطوح مديران عالی کشوری و لشکری پیش‌قدم بوده است. این پژوهشگاه وظیفـه اصلی خـود را آموزش فرماندهان و مديران عالی‌رتبه کشور قرار داده است.

در همین راستا بیشتر کتاب‌های منتشر شده در مرکز انتشارات راهبردی دانشگاه و پژوهشگاه عالی دفاع ملی و تحقیقات راهبردی در سه حوزه مدیریت راهبردی، دفاع ملی و امنیت ملی‌اند و نگاهی پژوهشی و عمقی به مسائل کشوری، منطقه‌ای و جهانی دارند.

گزارش مشروح همایش فرهنگ دفاعی - امنیتی براساس آموزه های مهدوی نیز یکی از کتاب‌های این انتشارات است که می‌تواند اطلاعات مفیدی را در اختیار پژوهشگران و متخصصان حوزه مسائل راهبردی قرار دهد.

در این همایش تلاش بر این بود که فرهنگ دفاعی - امنیتی بر اسوس آموزه‌های مهدوی ازمنظرهای مختلف مورد واکاوی قرار گیرد و ظرفیت‌های این فرهنگ در عرصه‌های مختلف جهانی نشان داده شود زیرا اعتقاد بر این است که ظرفیت‌های شگرف این فرهنگ هنوز کشف نشده است.

خواندن گزارش مشروح همایش فرهنگ دفاعی - امنیتی براساس آموزه های مهدوی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

تمامی پژوهشگران، متخصصان و علاقه‌مندان حوزه مسائل راهبردی و امنیت ملی و دفاع ملینظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۲۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۷/۰۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۴۸-۲۲۶-۸
تعداد صفحات۲۲۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۷/۰۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۴۸-۲۲۶-۸