با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تبیین کرسی های نظریه پردازی در حوزه دفاعی - امنیتی

دانلود و خرید کتاب تبیین کرسی های نظریه پردازی در حوزه دفاعی - امنیتی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تبیین کرسی های نظریه پردازی در حوزه دفاعی - امنیتی  نوشته  محمدابراهیم سقزچی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب تبیین کرسی های نظریه پردازی در حوزه دفاعی - امنیتی

کتاب تبیین کرسی های نظریه پردازی در حوزه دفاعی - امنیتی نوشته محمدابراهیم سقزچی از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه و پژوهشگاه دفاع ملی است.

اين دانشگاه و پژوهشگاه از مراکز علمی کلیدی و حساس در عرصه مسائل راهبردی اسـت که از بدو تشکیل و راه‌اندازی آن، پـس از پیـروزی انقلاب اسلامی، در صحنه آموزش مسائل دفاعی- امنیتی و متناسـب بـا اهـداف جمهـوری اسلامی در سطوح مديران عالی کشوری و لشکری پیش‌قدم بوده است. این پژوهشگاه وظیفـه اصلی خـود را آموزش فرماندهان و مديران عالی‌رتبه کشور قرار داده است.

در همین راستا بیشتر کتاب‌های منتشر شده در مرکز انتشارات راهبردی دانشگاه و پژوهشگاه عالی دفاع ملی و تحقیقات راهبردی در سه حوزه مدیریت راهبردی، دفاع ملی و امنیت ملی‌اند و نگاهی پژوهشی و عمقی به مسائل کشوری، منطقه‌ای و جهانی دارند.

کتاب تبیین کرسی های نظریه پردازی در حوزه دفاعی - امنیتی نیز یکی از کتاب‌های این انتشارات است که می‌تواند اطلاعات مفیدی را در اختیار پژوهشگران و متخصصان حوزه مسائل راهبردی قرار دهد؛ در این کتاب علاوه بر تبیین خلاقیت و ایده‌پردازی و نظریه‌پردازی، به منظور عملیاتی کردن آن‌ها، کرسی‌های ایده‌پردازی و نظریه پردازی تبیین شده است. در این کتاب پس از مفهوم‌شناسی و آسیب‌شناسی، کرسی‌ها، فرآیند اجرایی سازی کرسی‌های ایده پردازی و نظریه پردازی درحوزه دفاعی، امنیتی و نظامی (دانا) طراحی شده است.

خواندن کتاب تبیین کرسی های نظریه پردازی در حوزه دفاعی - امنیتی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

تمامی پژوهشگران، متخصصان و علاقه‌مندان حوزه مسائل راهبردی ، امنیت ملی و دفاع ملی

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۳۹ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۶,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۹/۱۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۴۸-۱۴۶-۹
تعداد صفحات۳۳۹صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۶,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۹/۱۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۴۸-۱۴۶-۹