ایمونولوژی سلولی و مولکولی ابوالعباس؛ جلد چهارم (ویراست هشتم)

دانلود و خرید کتاب ایمونولوژی سلولی و مولکولی ابوالعباس؛ جلد چهارم (ویراست هشتم)

تکامل لنفوسیت‌ها و بازآرایی ژن‌های گیرنده آنتی ژنی، فعال شدن لنفوسیت‌های T، تمایز و اعمال سلول‌های T اجرایی، تمایز و عملکرد سلول‌های TCD8 عملکردی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ایمونولوژی سلولی و مولکولی ابوالعباس؛ جلد چهارم (ویراست هشتم)  نوشته  ابول کا. عباس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ایمونولوژی سلولی و مولکولی ابوالعباس؛ جلد چهارم (ویراست هشتم)

کتاب ایمونولوژی سلولی و مولکولی ابوالعباس؛ جلد چهارم (ویراست هشتم) که به همت کاوه طاری و آرزو رحیمی منتشر شده است، یکی از کتاب‌های تخصصی و آموزشی انتشارات تیمورزاده برای استفاده جامعه جوان پزشکی کشور است. این کتاب به تکامل لنفوسیت‌ها و بازآرایی ژن‌های گیرنده آنتی ژنی، فعال شدن لنفوسیت‌های T، تمایز و اعمال سلول‌های T اجرایی، تمایز و عملکرد سلول‌های TCD8 عملکردی می‌پردازد.

انتشارات تیمورزاده از آبان سال ۱۳۷۴ تا به‌حال با انتشار بیش از ۴۰۰۰ عنوان کتاب در خدمت جامعه پزشکی کشور بوده است.این انتشارات که یکی از پرکارترین ناشران حوزه کتاب‌های سلامت، پزشکی، روان‌پزشکی و دستیاری است.

کتاب‌های تخصصی انتشارات تیمورزاده دو ویژگی مهم دارند که آنها را از کتاب‌های مشابه متمایز می‌کند. این کتاب‌ها در عین خلاصه بودن و کمک به صرفه‌جویی در زمان دانشجویان از نظر علمی غنی و جامع‌اند، زیر نظر نخبگان رشته‌های مختلف تدوین شده‌اند، روزآمد هستند و تمام نیازهای دانشجویان و پژوهشگران را برطرف می‌کنند.

خواندن کتاب ایمونولوژی سلولی و مولکولی ابوالعباس؛ جلد چهارم (ویراست هشتم) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به دانشجویان پزشکی پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۱۷ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۱/۱۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۳۸-۳۵۱-۸
تعداد صفحات۱۱۷صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۱/۱۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۳۸-۳۵۱-۸