کتاب دارونامه جامع رسمی داروهای ایران، ایران فارما؛ داروهای قلب و عروق و داروهای خون اثر مهدیه بهشادفر

کتاب دارونامه جامع رسمی داروهای ایران، ایران فارما؛ داروهای قلب و عروق و داروهای خون

نویسنده:مهدیه بهشادفرعاطفه رباب‌پور درخشانزهرا قاسمیانتشارات:تیمورزادهسال انتشار:۱۳۹۹تعداد صفحه‌ها:۱۱۱۴ صفحهدسته‌بندی:امتیاز:
۵.۰از ۱ رأیخواندن نظرات
انتشاراتتیمورزاده

سال انتشار۱۳۹۹

تعداد صفحه‌ها۱۱۱۴ صفحه

دسته‌بندی
پزشکی عمومی۱ مورد دیگر

معرفی کتاب دارونامه جامع رسمی داروهای ایران، ایران فارما؛ داروهای قلب و عروق و داروهای خون

کتاب دارونامه جامع رسمی داروهای ایران، ایران فارما؛ داروهای قلب و عروق و داروهای خون که به همت مهدیه بهشادفر و دیگران منتشر شده است، یکی از کتاب‌های تخصصی و آموزشی انتشارات تیمورزاده برای استفاده جامعه جوان پزشکی کشور است. 

انتشارات تیمورزاده از آبان سال ۱۳۷۴ تا به‌حال با انتشار بیش از ۴۰۰۰ عنوان کتاب در خدمت جامعه پزشکی کشور بوده است.این انتشارات که یکی از پرکارترین ناشران حوزه کتاب‌های سلامت، پزشکی، روان‌پزشکی و دستیاری است.

کتاب‌های تخصصی انتشارات تیمورزاده دو ویژگی مهم دارند که آنها را از کتاب‌های مشابه متمایز می‌کند. این کتاب‌ها در عین خلاصه بودن و کمک به صرفه‌جویی در زمان دانشجویان از نظر علمی غنی و جامع‌اند، زیر نظر نخبگان رشته‌های مختلف تدوین شده‌اند، روزآمد هستند و تمام نیازهای دانشجویان و پژوهشگران را برطرف می‌کنند.

خواندن کتاب دارونامه جامع رسمی داروهای ایران، ایران فارما؛ داروهای قلب و عروق و داروهای خون را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به دانشجویان پزشکی و داروسازی پیشنهاد می‌کنیم.

دیگران دریافت کرده‌اند

سایر کتاب‌های تیمورزاده

مشاهده همه

نظرات کاربران

پدرام کریمی
۱۴۰۰/۰۱/۲۲

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت تمامی عوامل برنامه خوب طاقچه کتاب های انتشارات تیمورزاده که نیاز به تعریف نداره واقعا عالی هستن اینهمه مثل بقیه کتاب های تیمورزاده عالیه اگر میشه کتب داروسازی نشر جامعه نگر رو هم موجود کنید

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است