با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
گنج رنج

دانلود و خرید کتاب گنج رنج

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب گنج رنج  نوشته  محمد سیدآبادی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب گنج رنج

کتاب گنج رنج نوشته محمد سیدآبادی است. تا زمانی که دانسته‌ها در زندگی ما کاربردی نباشند و به اجرا در نیایند هیچ ارزشی نخواهند داشت و صرفاً در حد اطلاعات باقی خواهند ماند درست مانند این که شما در زیرزمین گنجی پنهان کرده باشید و هیچگاه به آن دست نزنید. این کتاب سعی دارد گنج پنهان شما را پیدا کند.

درباره کتاب گنج رنج

اختراعات و اكتشافات در هستی بوده‌اند، فقط انسانها به دللیل و شرایطی خاص به آنها دست پیدا می‌كنند؛ مثالا قانون جاذبه زمین بوده نه اینكه بعد از فهمیدن ما از آن قانون، زمین اجسام را به سمت خود جذب میكند و یا قاره آمریكا وجود داشته كه ما آن را كشف كردیم. اما در عصر كنونی ظاهراً دیگر كسی وقت اینكه بخواهد به دنبال كشفی یا اختراعی باشد را ندارد. همه آنقدر درگیر جمع كردن ثروت و داشته‌های بیشتری هستند كه دیگر وقتی نخواهند داشت حتی برای هنر (نقاشی، موسیقی و ...) كه یكی از ملزومات خلقت و زندگی انسانهاست .

این نوع نگرش در زمان حال به تمسخر گرفته شده و كم‌كم به فراموشی سپرده می‌شود. اگر انسان‌ها به ارزش و اهمیت هنر در زندگی پی ببرند دیگر خود یا فرزندان خود را در كلاس‌های (روش‌های پولدارشدن یا چگونه ثروت خود را حفظ و افزایش دهیم یا چگونه بر استرس خود غلبه كنید و ...( ثبت نام نمی‌كنند. اصالا نیازی به اینگونه كلاسها نیست فقط كافی است اول حضور خدا را در زندگی دریابیم و بعداً جای هنر را در زندگی به صورت گسترده‌ای باز كنیم. 

کتاب گنج رنج به شما کمک می‌کند نگاهتان به جهان را تغییر دهید و زیبایی‌های بیشتری را ببینید.

خواندن کتاب گنج رنج را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به یک زندگی شاد پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۷۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۷,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۲/۲۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۷۲۳-۳۵-۶
تعداد صفحات۷۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۷,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۲/۲۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۷۲۳-۳۵-۶