با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب زندگی آرام اثر حمیدرضا  عبدلی مهرجردی

دانلود و خرید کتاب زندگی آرام

۵٫۰ از ۴ نظر
۵٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب زندگی آرام  نوشته  حمیدرضا  عبدلی مهرجردی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب زندگی آرام

حمیدرضا عبدلی مهرجردی( -1362) و اصغر کریمی رکن‌آبادی( -1345) نویسنده هستند. در بخشی از کتاب به نام «با خودم صادق باشم» می‌خوانیم: «برای رسیدن به یک زندگی آرام و امن، باید در زندگی صداقت داشت. از همه مهمتر باید با خودمان روراست و صادق باشیم. انسان معنوی به معنای دقیق کلمه صداقت دارد. معمولاً وقتی سخن از صداقت می‌شود، معنایِ راستگویی به ذهن می‌آید؛ اما صداقت فقط به معنای راست گفتن نیست. برای اینکه معنای دقیق صداقت معلوم شود ذکر این نکته ضروری است که انسان‌ها ساحت‌های مختلفی دارند. ۱. باورها؛ ۲. احساسات و عواطف؛ ۳. نیازها و خواسته‌ها؛ ۴. اراده و ۵. اعمال و رفتار وقتی می‌گوییم برای معنوی بودن و رسیدن به آرامش باید در زندگی صداقت داشته باشیم، به این معناست که ساحت‌های مختلف وجود ما بر یکدیگر منطبق باشند.»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
hamidreza
۱۳۹۸/۰۹/۱۶

با سلام در لینک زیر این کتاب رو رایگان دانلود کنید: http://falsafe.yazdsch.ir/portal/home.php?school_code=1000026531&block=news&id=12869680

Behi
۱۳۹۵/۱۱/۲۵

کتاب خوبی هست نثر روانی و تاثیر گزاری هم داره ممنون

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۰۸ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۲/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۳۰۹-۱۰۹-۲
تعداد صفحات۱۰۸صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۲/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۳۰۹-۱۰۹-۲