با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
دیاگرام های نیروی محوری نیروی برشی و ممان خمشی

دانلود و خرید کتاب دیاگرام های نیروی محوری نیروی برشی و ممان خمشی

۴٫۰ از ۱ نظر
۴٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب دیاگرام های نیروی محوری نیروی برشی و ممان خمشی  نوشته  علی خیرالدین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب دیاگرام های نیروی محوری نیروی برشی و ممان خمشی

کتاب دیاگرامهای نیروی محوری نیروی برشی و ممان خمشی اثر علی خیرالدین یکی از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه سمنان برای دانشجویان رشته عمران است.

انتشارات دانشگاه سمنان با بهره گیری از بیش از ۳۵۰ هیات علمی دانشکده‌ها و گروه‌های آموزشی مختلف خود مفتخر به تالیف و ترجمه بیش از ۱۰۰۰۰۰ صفحه محتوای آموزشی در بیش از ۳۰۰ عنوان کتاب چاپی بوده و در تولید و توسعه هرچه بیشتر علوم و فنون نوین در ایران عزیز تلاش می‌نماید.

بیش از ۵ عنوان از کتاب‌های اساتید هیات علمی این دانشگاه به چاپ سوم رسیده و بیش از ۳۰ عنوان نیز چاپ دوم خود را پشت سر گذاشته‌اند و به عنوان مراجع علمی و آموزشی در دانشگاه‌های کشور مورد استفاده علم آموزان قرار گرفته‌اند.

این انتشارات در راستای ترویج علم و فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی موفق به چاپ بیش از ۲۰ عنوان کتاب در زبان‌های عربی، انگلیسی و فرانسوی شده و تلاش‌ها در راستای صادرات علمی همچنان ادامه داشته و خواهد داشت.

کتاب‌های انتشارات دانشگاه سمنان همگی ویژگی‌های برجسته‌ای همچون تالیف و ترجمه توسط کادر علمی مجرب و بنام، همکاری با مولفین و مترجمین غیر دانشگاهی،بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز دنیا در صنعت چاپ و رعایت اصول و استانداردهای نگارشی و ادبی هستند.

خواندن کتاب دیاگرامهای نیروی محوری نیروی برشی و ممان خمشی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

تمامی دانشجویان رشته عمران مخاطبان این کتاب‌اند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر حسین
۱۴۰۰/۰۳/۱۸

مفید بود، از دسته کتابهایی بود که به خواندن آن علاقمند هستم

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۰ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۱۲/۱۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۴۹۰-۸۹-۳
دسته بندی
تعداد صفحات۱۶۰صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۱۲/۱۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۴۹۰-۸۹-۳