با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
افزایش مشارکت سیاسی جوانان از طریق انتخابات

دانلود و خرید کتاب افزایش مشارکت سیاسی جوانان از طریق انتخابات

گامی با نهادهای مدنی ۳

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب افزایش مشارکت سیاسی جوانان از طریق انتخابات  نوشته  نرگس مهری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب افزایش مشارکت سیاسی جوانان از طریق انتخابات

کتاب افزایش مشارکت سیاسی جوانان از طریق انتخابات نوشته نرگس مهری و دیگران یکی از کتاب‌های مجموعه گامی با نهادهای مدنی است. این کتاب سعی دارد جامعه را به سمت مشارکت‌ها و فعالیت‌های مدنی هدایت کند.

درباره مجموعه گامی با نهادهای مدنی

نهادهای مدنی مجموعه ساختارها و تشکل‌های رابط بین مردم و حاکمیت هستند. آن‌ها نقش مهمی در تحقق اراده توده مردم در حاکمیت و قدرت را ایفا می‌کنند. به طور معمول نهادهای مدنی شامل احزاب، سندیکاها، اتحادیه‌ها، نهادهای صنفی و شغلی، سازمان‌های مردم نهاد، رسانه‌ها، شوراهای محلی، گروه‌های ذی نفوذ و ... می‌شوند. مجموعه مکتوبات و مستندات در رابطه با حوزه نهادهای مدنی نسبت به سایر حوزه ها کمتر است، یکی از دلایل این موضوع نوپا بودن اینگونه نهادها در ایران است و علت دیگر گستره وسیع و چند وجهی این گونه نهادها است.

 از سویی مترجمان و مولفان کمتری به سمت بازخوانی یا تولید ادبیات مرتبط با این حوزه رفته‌اند. در سال‌های اخیر که این نهادها گسترش چشمگیری در ایران پیدا کرده‌اند و علاقه‌مندان زیادی را به سوی خود کشانده‌اند، با فقر منابع مطالعاتی به زبان فارسی در این حوزه روبه‌رو شده‌ایم. انتشارات حزب اراده ملت ایران یکی از رسالت‌های خود را تهیه ادبیات مرتبط با این نهادها می‌داند و دست به تهیه مجموعه کتاب‌هایی با عنوان گامی با نهادهای مدنی زده است.

خواندن مجموعه  گامی با نهادهای مدنی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

این این مجموعه را به تمام علاقه‌مندان به فعالیت‌های مدنی پیشنهاد می‌کنیم

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۱/۲۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۵۳۵۷-۷-۶
تعداد صفحات۱۲۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۱/۲۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۵۳۵۷-۷-۶