با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
نانوسیالات؛ خصوصیات ترمودینامیکی و ترموفیزیکی

دانلود و خرید کتاب نانوسیالات؛ خصوصیات ترمودینامیکی و ترموفیزیکی

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب نانوسیالات؛ خصوصیات ترمودینامیکی و ترموفیزیکی  نوشته  سیف‌الله سعدالدین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب نانوسیالات؛ خصوصیات ترمودینامیکی و ترموفیزیکی

کتاب نانوسیالات؛ خصوصیات ترمودینامیکی و ترموفیزیکی اثر سیف‌الهه سعدالدین یکی از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه سمنان برای دانشجویان رشته مهندسی مکانیک است.

انتشارات دانشگاه سمنان با بهره گیری از بیش از ۳۵۰ هیات علمی دانشکده‌ها و گروه‌های آموزشی مختلف خود مفتخر به تالیف و ترجمه بیش از ۱۰۰۰۰۰ صفحه محتوای آموزشی در بیش از ۳۰۰ عنوان کتاب چاپی بوده و در تولید و توسعه هرچه بیشتر علوم و فنون نوین در ایران عزیز تلاش می‌نماید.

بیش از ۵ عنوان از کتاب‌های اساتید هیات علمی این دانشگاه به چاپ سوم رسیده و بیش از ۳۰ عنوان نیز چاپ دوم خود را پشت سر گذاشته‌اند و به عنوان مراجع علمی و آموزشی در دانشگاه‌های کشور مورد استفاده علم آموزان قرار گرفته‌اند.

این انتشارات در راستای ترویج علم و فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی موفق به چاپ بیش از ۲۰ عنوان کتاب در زبان‌های عربی، انگلیسی و فرانسوی شده و تلاش‌ها در راستای صادرات علمی همچنان ادامه داشته و خواهد داشت.

کتاب‌های انتشارات دانشگاه سمنان همگی ویژگی‌های برجسته‌ای همچون تالیف و ترجمه توسط کادر علمی مجرب و بنام، همکاری با مولفین و مترجمین غیر دانشگاهی،بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز دنیا در صنعت چاپ و رعایت اصول و استانداردهای نگارشی و ادبی هستند.

 خواندن کتاب نانوسیالات؛ خصوصیات ترمودینامیکی و ترموفیزیکی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 تمامی دانشجویان رشته مهندسی مکانیک مخاطبان این کتاب‌اند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
زهره فکور
۱۴۰۰/۰۱/۱۸

خوبه

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۸۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۲/۱۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۴۲۴-۸۸-۸
دسته بندی
تعداد صفحات۴۸۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۲/۱۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۴۲۴-۸۸-۸