تومورهای کلیه

دانلود و خرید کتاب تومورهای کلیه

مجموعه درسنامه به انضمام سوالات آزمون بورد تخصصی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تومورهای کلیه  نوشته  حامد رضایی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تومورهای کلیه

کتاب تومورهای کلیه نوشته حامد رضایی، مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به درس تومورهای کلیه است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. کتاب تومورهای کلیه شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون است. 

 درباره کتاب تومورهای کلیه

 مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب تومورهای کلیه با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب تومورهای کلیه مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است. 

 خواندن کتاب تومورهای کلیه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب تومورهای کلیه برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۲۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۲۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۲/۰۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۹۷-۷
تعداد صفحات۳۲۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۲۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۲/۰۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۹۷-۷