کتاب مجموعه سوالات بورد تخصصی پزشکی هسته ای ۱۳۹۹ اثر نفیسه باوقار

دانلود و خرید کتاب مجموعه سوالات بورد تخصصی پزشکی هسته ای ۱۳۹۹

مجموعه‌ای کامل سوالات بورد تخصصی با پاسخ تشریحی

۴٫۰ از ۲ نظر
۴٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مجموعه سوالات بورد تخصصی پزشکی هسته ای ۱۳۹۹  نوشته  نفیسه باوقار  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب مجموعه سوالات بورد تخصصی پزشکی هسته ای ۱۳۹۹

کتاب مجموعه سوالات بورد تخصصی پزشکی هسته ای ۱۳۹۹ نوشته دکتر نفیسه باوقار مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به درس مجموعه سوالات بورد تخصصی پزشکی هسته ای ۱۳۹۹ است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. کتاب مجموعه سوالات بورد تخصصی پزشکی هسته ای ۱۳۹۹ شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون است.

درباره کتاب مجموعه سوالات بورد تخصصی پزشکی هسته ای ۱۳۹۹

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب مجموعه سوالات بورد تخصصی پزشکی هسته ای ۱۳۹۹ با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب مجموعه سوالات بورد تخصصی پزشکی هسته ای ۱۳۹۹ مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب مجموعه سوالات بورد تخصصی پزشکی هسته ای ۱۳۹۹ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب مجموعه سوالات بورد تخصصی پزشکی هسته ای ۱۳۹۹ برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
رزیدنت
۱۴۰۰/۰۴/۲۶

ممنون از خانم دکتر برای تهیه این کتاب که اولین قدم در رشته پزشکی هسته ای بود، کمی رفرنس دهی ها ضعیف و بعضا غیر درست بود و تعدادی از پاسخهای فیزیک هم نادرست بود. امیدوارم در ادیشن این اشکالات

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۹۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۲/۰۹
شابک۹۷۸۶۲۲۶۸۷۴۹۴۶
تعداد صفحات۲۰۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۹۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۲/۰۹
شابک۹۷۸۶۲۲۶۸۷۴۹۴۶